xbox 360 arcade

KamilMasterPL

Użytkownik
Użytkownik
Witam mam pytanie kuzyn ma xbox 360 wersja arcade z hmdi i mam pytanie bo boi się że dostanie roda tak jak ja ... i co musi zrobić żeby urchronić konsole przed rodem ?? oraz czy rod może wystąpić w jego konsoli ?? ;}
rok produkcji 2008 08 05
 

Bursztyn1964

Banned
Użytkownik
Trzymajcie konsole w miejscu gdzie jest dużo przestrzeni czyli (konsola miała dopływ powietrza ;) ) a i nie katujcie konsoli całymi dniami i nocami i to chyba tyle ;) Jeżeli coś źle napisałem to niech mnie ktoś poprawi
 

mistrzmtb

Użytkownik
Użytkownik
Jest to falcon to nie powinien umrzeć jak będziesz o niego dbać.
 

KamilMasterPL

Użytkownik
Użytkownik
po roku produkcji nie czasem to jest Jasper ??
 

Mithen

Świeżak
Świeżak
Mam małe pytanie.Jeśli moja konsola jest położona w miejscu gdzie ktoś pali papierosy,to czy coś się może stać?Konsola ma dość duży dopływ powietrza (0,5m-1m)
 

mosakPL

Użytkownik
Użytkownik
Ale pali bezpośrednio przy xboxie?

Był taki przypadek (na konkurencyjnym forum), że ktoś psiknął spręzonym powietrzem w wentylatory, a ktoś akurat w tym pok. palił i ten dym wleciał w konsolę. I już się nie uruchomiła.

A ile w tym prawdy to ja nie wiem. Otwieraj okno, jak jest palone i nie powinno być problemu.
 

Mithen

Świeżak
Świeżak
Nie no,jakieś 1,5m od xboxa jest.Cały czas wietrzę pokój i mam nadzieję że mój Xbox przeżyje trochę lat.
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
po roku produkcji nie czasem to jest Jasper ??
Falcon
 

Mikolak

Użytkownik
Użytkownik
A czy wilgotność i temperatura powietrza ma jakieś wpływ na chłodzenie Xa?
 

Piotrek ELO

Użytkownik
Użytkownik
ja mam flacona ma dopływ świeżego powietrza gram tak z 3h dziennie [2h potem przerwa i znowu 1h] czy mogę dostać roda?
 

Kaspian777

Użytkownik
Użytkownik
A Ja mam takie pytanie, trochę inne, czy jak gram z przerwami - np. 6 h dziennie po 1h i wyłączam x'a to czy mogę złapać rroda?
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
A Ja mam takie pytanie, trochę inne, czy jak gram z przerwami - np. 6 h dziennie po 1h i wyłączam x'a to czy mogę złapać rroda?
Tak masz większe prawdopodobieństwo RROD, bo włączasz i wyłączasz konsole, a to jest nie dobre.
 

Kaspian777

Użytkownik
Użytkownik
To jak zostawiać konsolę cały czas włączoną? Ale to Jasper...
 

Piotrek ELO

Użytkownik
Użytkownik
Kaspian777 jak jasper to nie powinno być RRODA

Ponawiam pytanie
Kod:
ja mam flacona ma dopływ świeżego powietrza gram tak z 3h dziennie [2h potem przerwa i znowu 1h] czy mogę dostać roda?
 

mistrzmtb

Użytkownik
Użytkownik
Dajcie spokój jak się już tak boicie to po prostu wymieńcie paste i będzie git.
 

Kaspian777

Użytkownik
Użytkownik
Dajcie spokój jak się już tak boicie to po prostu wymieńcie paste i będzie git.
Ale o co Ci chodzi?
Ja mam Jaspera i nic nie muszę wymieniać tylko zapytałem czy jak będę grał z przerwami to czy bd Rrod?
 

mistrzmtb

Użytkownik
Użytkownik
No zapewne nie będzie bo to jasper, ale łączenia pod gpu i cpu się sypią poprzez takie włączanie i wyłączanie konsoli.
 

Kaspian777

Użytkownik
Użytkownik
Ok dzięki
 

cieszymir

Użytkownik
Użytkownik
Zawsze mozna dostac^^
Ja potrafie grac po 10h i jak narazie nic
Poprzednia konsola po przerobieniu dostala bana a potem pojawil sie rrod...
 

hehe925

Użytkownik
Użytkownik
ja zazwyczaj gram 4-5 godzin 2 godziny przerwy i jak mam chęć to gram dalej,Akir i nie zaczynaj z tym że lepiej grać 8 godzin bez przerwy niż 8 z
 

Do góry Bottom