1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 arcade

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez andrzej8, Sierpień 28, 2010.

1. andrzej8

andrzej8 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam mam zamiar kupić sobie xboxa w poniedziałek i mam parę pytań. Zostanie trochę kasy około 200zł. I chciałem podłączyć sobie xboxą pod głośniki Logetich x-140 i monitor Samsung syncmaster 940bf czy jest to możliwe ?? I czytałem trochę na temat xbox 360 i wyczytałem że po jakimś czasie może się pokazać 3rod
    i chciałem dokupić podstawkę chłodzącą i cooler (1206810252) coś takiego czy to wystarczy ?? z góry dzięki za odpowiedź:eek:

2. Lotnik421 Xbox One

3. Wincent

Wincent Banned Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jak kupujesz to kupuj xboxa 360 z plyta glowna Jasper, teoretycznie bezawaryjny i rod juz nie wystepuje.
    Podstawka chlodzaca imo to pic na wode, szkoda siana.
    Reasumuajc zapewnij odpowiednie warunki w pokoju i bedzie dobrze.

4. andrzej8

andrzej8 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A gwarancja obejmuje takie rzeczy jak 3rod

5. Wincent

Wincent Banned Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Tak, bodajze 3 lata na roda.

6. sunrise103

sunrise103 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Dzierżoniów
    Obejmuje RRoD'a na 3 lata. Podstawki pic na wodę, nic nie dają. Ustaw Xbox'a co najmniej 10 cm od ściany tylej obudowy, bo stamtąd wylatuje ciepłe powietrze i będzie good.

Wczytywanie...

Poleć forum