1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 Arcade

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez PawePL, Luty 3, 2009.

1. PawePL

PawePL Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam zamierzam kopić xboxa 360 +przeróbka i zastanawiam się po ilu miesiącach mogę dostać rod jeśli będę grał 5-4h dziennie. I czy tylko w gta IV nie doczytuje tekstur bez dysku na piratach. Jeśli dostane roda to czy będę miał gwarancje po przeróbce i będę mógł wysłać go serwisu

2. Lotnik421 Xbox One

3. Grinch

Grinch Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Na gorze forum jest takie cos jak opcja Szukaj.
    Wszystko na ten temat już było. Wystarczy 5min.

4. AdrianoKrK

AdrianoKrK Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Kraków
    proste zawsze mozesz wysłac do m$ moga naprawic albo i nie i obciazyc cie kosztami wysyłki a z rrodem nigdy nie wiadomo mozesz nawet zagrac 3godziny hehe (ale to mało prawdopodobne) i zalezy ktory rocznik. Ja mam Arcade i mi tekstury tylko doczytuje przy GTA4

5. CuxPL

CuxPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Prochowice
    Ja to już niewiem , wile osób myśli że jak kupi xa to on napewno padnie !Przecież skąd mamy wiedzieć??Niektórzy mają xboxy z 2005 roku i nie mieli roda..Jak kupisz xboxa to graj i niemyśl kiedy on padnie,bo inaczej to dupa..:rolleyes:

6. uh_matek_uh

uh_matek_uh Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jak wyżej, na rroda nie ma reguły, logika że jak będziesz go dusił w zamkniętej szafce to się będzie gotował i w końcu możliwe, że łapnie rroda, ale tak to nie ma co się obawiać, co ma się stać to się stanie :D. A co do tekstur, ja w arcade nie mam z niczym problemu. Teksury co prawda w GTA IV doczytuje, ale to jest wyjątek z pośród gier i jeśli o tym nie wiesz to możliwe, że nawet tego nie zauważysz. Ulica, lampy, budynki, ludzie, samochody ok nic nie doczytuje. Doczytuje mi pachołki, płotki i takie drobne rzeczy i to też nie zazwsze. Czasami jak nagle wylecę autem w powietrze z mega prędkością i nagle spadnę gdzieś to ulica jest przez moment niedoczytana i po chwili już w porządku. Tego typu rzeczy ot. żaden problem w niczym nie przeszkadza i nie odczuwam specjalnie braku dysku z tym, że i on nie rozwiązuje problemu.

7. PawePL

PawePL Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wiem ze temat był już ze 100 razy ale lepiej upewnić się 101raz. Zamierzam grac w pomieszczeniu gdzie nie przekracza 20stopni xbox będzie leżał a nie stal ze tak powiem. I będę miał zasilacz(podobno to poprawia) w powietrzu ze tak się wyrażę czyli ze będzie go trzymać np pudelku po butach żeby miał dobre chłodzenie

8. sloniu

sloniu trolololololo V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Nie ma zasady. Jedni na Opusach cisną już drugi rok, na falconie rok grają... A niektórzy po dwóch dniach mają RRoD ;)

9. Grinch

Grinch Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    O zasilacz nie ma się tu co martwić. Bardziej martw się o poprawny obieg powietrza wokół konsoli.

Wczytywanie...

Poleć forum