1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 audio creative brak dolby

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez oleja12, Styczeń 12, 2013.

1. oleja12

oleja12 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    ostrów
    Witam posiadam sound blaster X-Fi Xtreme Fidelity z panelem przednim w ktorym sa wyjscia syfrowe spdif Mam xboxa slim w ktorym tez jest wyjscie cyfrowe spdif mam podlaczone odpowiednim kablem i jedyny dziwiek jaki udaje mi sie uzyskac to cyfrowe stereo jak zmienie w ustawieniach xboxa na cos innego to nie odtwarza mi dzwieku czy ktos wie co zrobic zeby uzyskac dolby ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. oleja12

oleja12 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    ostrów
    Czy ktos moze jednak wie czemu mam tylko cyfrowe stereo a nie dolby czy to wina sound blastera czy xboxa ? czy moze xbox wyda jakies latki w przyszlosci cos ?

Wczytywanie...

Poleć forum