1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

XboX 360 Ban tylko live??

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Rafii045, Marzec 14, 2011.

1. Rafii045

Rafii045 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam chciałem się zapytać czy jak bym dostał bana na xbl to stracę możliwość instalacji gier i odpalania z dysku posiadam przeróbke LT + i dasha kinectowego ????

2. Lotnik421 Xbox One

3. RSA

RSA Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ban jest na Live tylko.

4. trayman

trayman Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wrocław
    Ja mam inne pytanie. Posiadam przeróbkę 1.51 i Fifę 11 przerobioną na Wave 3. Czy jeśli odpalę multi to ban poleci z automatu? (Dodam, że samo multi w grze JUŻ działa, pobiera mi składy i aktualizacje). Jest jakaś różnica między właśnie takim "biernym" multi a włączeniem meczu przez xbl? Tak, jestem świadom WIĘKSZEGO ryzyka..

5. RSA

RSA Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Podlaczenie pod Live z przerobionym napedem to juz ryzyko po drugie jest temat podpiety odnosnie banow tam jest wszystko napisane co i jak.

6. Marcinpl25

Marcinpl25 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Pruszków
    Tylko włożyłeś grę i na 100% już jest "po meczu" nie ważne czy grasz mecz włożyłeś przerobiony obraz a to już na 100% MS wie. Wystarczy przerobiony napęd i jest po ptakach.

7. trayman

trayman Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wrocław
    No wiem, że jestem raczej skasowany. Ale czy formuła multi różni się pomiędzy normalnymi aktualizacjami itp. a np. meczem? Bo zamierzam zagrać va bank, po prostu muszę pograć teraz pare dni online.. ale jak mam dostać bana po wejściu do lobby to trochę szkoda mi 30zł za doładowanie..

A właśnie, sprzedaje ktoś jeszcze kody xbox live 48h?

Wczytywanie...

Poleć forum