1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

xbox 360 ban

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez xbox360wojtek, Listopad 17, 2009.

1. xbox360wojtek

xbox360wojtek Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    .
    Kupie samą konsole (bez pada, zasilacza, i innych kabli itd.) z banem musi to być minimum falcon z HDMI do 300 zł bez żadnych usterek. Jak ktoś ma coś to czekam na propozycje gg 1281053.

2. Lotnik421 Xbox One

3. ostrynski

ostrynski Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    a moze dac ci ja w prezencie ,czlowieku zejdz na ziemie przecież ban to nie koniec swiata ,a ty dajesz 300 zloty i chcesz jeszcze falcon-a z hd.super

4. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Nie wnosisz nic do tematu to nie wypowiadaj się... Ja sam kupiłem Arcade Jaspera dla znajomego konsola + kable + pad za 360zł... Więc można ;)

5. rapidman

rapidman Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ja sprzadelem ze wszystkimi dodatkami i grami za 400zl co wydaje sie rajem dla kolesia ktory lubi grac single (niektozi sobie jescze za ps2 tyle wolaja)

Wczytywanie...

Poleć forum