1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 - Battlefield Bad Company 2

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Mikos118, Czerwiec 19, 2010.

1. Mikos118

Mikos118 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witajcie, zastanawiam się nad kupnem Xbox 360. Do czego będzie mi służył? szczególnie do gier multiplayer takich jak: Battlefield Bad Company 2 oraz Call of Duty Modern Warfare 2. Moje pytanie brzmi następująco jeżeli kupię ową konsolę, czy karta 256 mega, starczy na wszystkie zapisy do grania w internecie? oraz jak sprawuje się ta konsola ponieważ jestem w tym ciemny. Jeszcze jedno pytanie w jakich okolicach sięga cena Xbox live (do grania w internecie). Z góry dziękuje za odpowiedzi.

2. Lotnik421 Xbox One

3. dmxpl51

dmxpl51 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Rawicz
    Karta powinna spokojnie starczyc. Na konsoli się gra świetnie, awarie raczej tez nie występują, a porównująć ceny konsoli do pc to jest duzo tańsza. A co do ceny gold live (grania z innymi) to coś 120 pare zloty na rok. Ale radze ci zaczekac z kupnem konsoli jakis miesiąc, bo wychodzi nowy typ - jego cena bedzie podobna co ceny obecnego xa.

4. Mikos118

Mikos118 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Acha, dzięki. Czyli w każdym Xboxie (wersji) jest inna karta, oraz inny procesor, itp jak w komputerze?

5. Chuck

Chuck Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Oświęcim
    w kazdym xboxie jest taki sam procesor ale w arcade jest karta pamieci 256mb a w wersji elite jest dysk 120 gb, a najnowszy xbox mam dysk 250GB:)

6. Mikos118

Mikos118 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Acha, ale wielkość dysku nie zmienia płynności gry (fps) tak?

7. Chuck

Chuck Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Oświęcim
    nie, jedynie w gta IV jak nie masz dysku to sie niekiedy nie doczytuja sie textury

8. Mikos118

Mikos118 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Właśnie widziałem filmik na YT, mimo tego dziękuje za pomoc, prawdopodobnie kupie sobie Xbox 360 - dostajecie "Dziękuje" ;).

9. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
    Ix dobra sprawa, masz z głowy przejmowanie się wymaganiami gier.

10. Mikos118

Mikos118 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Racja, dobra sprawa, każda gra tak samo działa bez wymagań. A jak z kartą to 256mg starczy na dużo?

Wczytywanie...

Poleć forum