1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 będzie wspierany do 2015

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez TymonPRO, Czerwiec 4, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. TymonPRO

TymonPRO XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Jedną z ciekawszych informacji, z pewnością jest ta dotycząca przyszłości Xboksa 360.

W jakiś czas po prezentacji bardzo ciekawej innowacji dla konsoli Microsoftu, czyli Project Natal, jeden z dyrektorów firmy, Shane Kim, powiedział: „Uważamy, że X360 będzie wspierany do 2015 roku, czyli 10 lat po premierze. Project Natal to ciekawa innowacja i będzie działać z każdym sprzedanym egzemplarzem konsoli. Nam nie chodzi o wepchnięcie jak największej ilości pikseli na ekran. Chcemy przełamać bariery, które odciągają ludzi od grania.” Zważywszy na fakt, jak szybko Microsoft opuścił pierwszego Xboksa, ta wiadomość musi cieszyć wszystkich miłośników tej konsoli.

Zaraz po tym stwierdzeniu jednak padła bardzo śmiała teza, w bezpośredni sposób nawiązująca do sukcesu towarzyszącego pokazowi Project Natal. „Myślę, że wygraliśmy (targi – przyp. autora),” powiedział Kim. „I nie tylko ja tak uważam, to w zasadzie powszechna opinia. Pokazaliśmy we wtorek coś bardzo niezwykłego. Mieliśmy naprawdę mnóstwo rzeczy do zaprezentowania, ale Project Natal nie pojawia się co roku i będzie trudno mu dorównać.” Czy wy również tak uważacie? Microsoft był najlepszą firmą na E3? Czy nowatorski system kontroli się sprawdzi i wytrwa przez kolejne 6 lat życia konsoli? Wypowiedzcie się.

Xbox 360 będzie wspierany do 2015 | Wiadomoœć 2009-06-04 20:00:00 | GRY-OnLine

2. Lotnik421 Xbox One

3. m@lin

m@lin Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Bardzo miła informacja :) 10 lat wsparcia dla konsoli w sam raz. Nie prześledziłem, całych targów ale z pewnością Microsoft był wyróżniającą się firmą na E3. Jeśli chodzi o "project natal" to nie przemawia to za mną :p a więc teraz cieszmy się, że mamy wspaniałą konsolę, która będzie wspierana jeszcze przez pare lat.

4. CoOokie

CoOokie Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    الجانب الثاني لل
    @up: "nie przemawia to za mną" - raczej do Ciebie :)
    @topic: Dobrze słyszeć, że będzie jeszcze 6 lat wspierany, akurat każdy się nacieszy :)

5. Krecik1218

Krecik1218 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    A o te wspieranie to chodzi o to że dopiero w 2015 roku wyjdzie nowa konsola czy że jeszcze do tego czasu będą gry i xbox live?

6. AnarchyMen

AnarchyMen Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Grudziądz
    świetna informacja :D zobaczymy kogo konsola pierwsza upadanie Sony czy Microsfta :D

7. L4mia

L4mia Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    KRK
    a ja im nie wierzę - nie sądzę żeby to zrobili - oleją system najdalej po 2012 a może wcześniej - to mydlenie oczu na potrzeby marketingowe - no i uśpienie czujności konkurencji
    chyba że oni przez wspieranie rozumieją działanie xlive bo na resztę nie ma co liczyć

8. DojoPL

DojoPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kraków
    Super informacja!
    Mam nadzieję że nie tylko będzie wspierana jeszcze 6 lat ale również będą wychodzić na nią gry przez te 6 lat.Nie znaczy to również że wcześniej nie ujrzymy nowego xbox.Ale i tak bardzo się z tego cieszę.Szczególnie ,że kupiłem konsolę 6 miechów temu.

9. CwK Bialy

CwK Bialy Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Szczecin
    Kurcze, pamiętacie datę wydania PS2? No przecież dopiero w tym czy w zeszłym roku Sony powiedziało, że kończy ze wspieraniem tej konsoli, więc dlaczego miało by w przypadku MS i X'a nie być to do 2015?

10. Staroch

Staroch Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    w 2012 zapewne wyjdzie nowy x ale tego 360 beda wspierac do 2015 grami i xbox live ; )
    wedlug mnie to bardzo dobra informacja : P

11. mck82

mck82 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    ....Tu i teraz....
    Swietnie.Przynajmniej mam teraz pewnisc ze nie wyjdzie juz zadna gra po tym jak mi rrod wyskoczy:D:D

12. Big Boo

Big Boo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Informacja mnie ucieszyła, byle to była prawda ;)

13. trybul

trybul Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wspieranie 6 lat oczywiście nie oznacza, że dopiero za 6 lat nowa konsola. Jak znam M$$$$ to za 2/3 lata nowa konsola się szykuje, ja tak średnio to przyjmuję bo dopiero konsolę kupiłem . no ale myślę, że z 3 lata będe grał, ze względu na to, że w 1 roku oczywiście nowy xbox będzie drogi.
    Dzisiaj moim zdaniem opłaca się kupować konsolę, ale za rok to już pewne ryzyko bo po co wydawać kasę jak się szykuje nowa konsola.
    Póki co to wszystko to spekulacje i za rok no może max 2 myślę, kupowanie będzie zbyt dużym nieopłacalnym ryzykiem.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum