1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 Błąd aktualizacji

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Terkesh, Marzec 8, 2014.

1. Terkesh

Terkesh Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Zakupiłem Xbox 360 z RRODem, został zrobiony rebuilding, konsola działa, lecz nie posiadam dysku ani dvd romu. Dash był z 2008r., udało mi się go zaktualizować do 2010r. z nakładką kinekt. Gdy próbuję zaktualizować do nowszych wersji, wyskakuje kod błędu 3151 3F45 1600 0700 c00 000e. Dzieje się to na każdej nowszej aktualizacji, nie wiem czy konola nie miała czasem dvd z LT i czasem nie jest to przyczyną, naklejka z tyłu xboxa z danymi jest zerwana. Bardzo proszę o pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    786
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Musisz mieć napęd z kluczem na czas aktualizacji konsoli. Pewnie masz stara konsolę i ta operacja jest bynajmniej nieopłacalna.

4. Terkesh

Terkesh Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    to co musze zrobic i jaki koszt tego by był ?

Wczytywanie...

Poleć forum