1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 błąd E74, co robić

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Rekomberto, Maj 10, 2012.

1. Rekomberto

Rekomberto Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    witam

para dni temu padła mi konsolka, mianowicie gdy chciałem ją włączyć zapaliła sie jedna czerwona dioda i na ekranie pojawil sie komunikat z błędem 74, dodam ze mam wersje premium z 60 GB dyskiem, mam ja juz okolo 6 lat, do tej pory myslalem ze trafil mi sie dobry model bo z sama konsola bylem tylko raz w naprawie, duzo sie naczytalem o tym bledzie w necie i myslalem ze to nic groznego

zadzwonilem do serwisu w swoim miescie ile naprawa tego bledu moze kosztowac, koles przedstawil sytuacje tak - nawet nie widzadz konsoli na oczy- ze konsola oszukuje z tymi bledami i najprawdopodobniej jest to uszkodzenie procesora i ze naprawa bedzie wynosic duzo i nie oplaca sie naprawiac

wydaje mi sie ze koles po prostu probowal mnie naciagnac, bo przeciez taki blad moze swiadczyc o popekanych lutach, jakis uszkodzeniach w okolicy GPU lub ukladu HANA/ANA

co wy o tym myslicie, koles po prostu gadal bzdury czy jest jakies ziarno prawdy w tym co mowil

2. Lotnik421 Xbox One

3. Tofu212

Tofu212 Banned

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    przeważnie jest 100-200zl ale się nie opłaca naprawiać w gre wychodzi przeważnie wymiana gpu a rrod i tak będzie wracał

Wczytywanie...

Poleć forum