1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 - Błąd E74

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez TadeoRetro, Kwiecień 15, 2014.

1. TadeoRetro

TadeoRetro Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witam.
    Mam możliwość zamiany na Xbox 360 (Zestaw: 2 Pady, 4 Gry, Kable)
    Ja daje PSP 2003 (100 % Sprawne,przerobione, karta pamięci 16 GB, etui, usb, ładowarka, 2 Gry) + PSP bez baterii i z problem przy włączniku

Moje pytanie brzmi czy podjąć się tego Xbox?

"Sprawa wygląda tak że działa ale często wyskakuje błąd E74 tak wiec wystawiam go jako uszkodzonego bez prawa do roszczeń."

Gdzie w Poznaniu mogę zrobić "reballing", czytałem o tym błędzie i wyczytałem, że trzeba zrobić coś takiego.
    Nie zamierzam się bawić w wysyłkę, no bo skąd mam wiedzieć czy facet odeślę, jak odeślę to czy będzie sprawna a tak to facet chociaż na wyciągnięcie ręki i nie płacimy niepotrzebnej kwoty za wysyłkę.

2. Lotnik421 Xbox One

3. ArabGirl

ArabGirl Dziewczyna Dziewczyna Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Rabka
    A jaki rok konsoli? Mniemam,ze pewnie miedzy 2006 a 2008.
    E74 to zazwyczaj zimne luty.Zeby to "naprawic" na dluzej to pasowaloby zebys zrobil reballing,ale to koszt kolo 100 zl albo i wiecej.
    I badzmy szczerze,ale konsola Ci podziala kilka miesiecy i znowu blad wroci.

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum