1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

xbox 360 brak internetu

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez rodman87, Październik 8, 2012.

1. rodman87

rodman87 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam taki problem. Gdy włączam xboxa nie mam internetu ani na laptopie ani na komputerze stacjonarnym, wcześniej wszystko działało. internet idzie przez router kablem do stacjonarnego i wfi do laptopa i xboxa.
    Po włączeniu xboxa wyskakuje mi błąd złe ustawienia DNS, ustawiałem ręcznie automatycznie, mam odblokowane porty na routerze. 3074-3075. Czekam na propozycje jak ten problem rozwiązać.

Wczytywanie...

Poleć forum