1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

XBOX 360 - brak możliwości zaktualizowania dashboardu

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez modrih, Kwiecień 11, 2014.

1. modrih

modrih Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam!

Zakupiłem drugą dla siebie konsolę xbox 360, biała, jeszcze z serii falcon. Konsola ma rzekomo wgrane LT 3.0, ale mniejsza o to bo mam oryginalne gry.

Chciałem na konsoli odpalić Assassin's Creed Revelations (oryginał, nówka płyta elegancka), niestety nie jest to możliwe gdyż po odczytaniu kompaktu jest prośba o aktualizację (aktualizacja jest również na płycie), gdy godzę się - wypakowują się pliki, i aktualizacja zatrzymuje się na około 80%. Kręcą się kółeczka i nic się nie dzieje.

To samo jest gdy pobiorę dashboard ze strony Microsoft wypakuję i wgram na czysto sformatowany pendrive w FAT32, wykrywa aktualizację, zgadzam się, i staje na 80%. Próbowałem również formatować dysk i czyścić pamięć podręczną. Bez dysku też jest to samo.

I w jednym i w drugim przypadku po około 20 - 30 minutach pojawia się kod statusu:

3151 - 416B - 1600 - 2203 - C000 - 0001

Co według mnie oznaczało by konsolę zbanowaną - no ale czemu nie mogę zaktualizować z pendrive dashboardu?

Jakieś podpowiedzi by zaktualizować dashboard ?

Obecnie jest w konsoli D: 2.0.12625.0

pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. opeael2

opeael2 Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    390
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Nidzica
  4. xgrzesiox

xgrzesiox Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    32
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tomaszów Lubelski
    Ja na starej FAT sobię tak poradziłem:
    odepnij napęd, odpal konsolę, update, wyłącz, zaczep napęd, złóż do kupy. :D

Wysłane z mojego GT-I8160 przy użyciu Tapatalka

5. bartos

bartos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    wideo tutorial:http://www.youtube.com/watch?v=fbIJ_h5kHvc
    wiecej :Dashboard 2.0.13146.0 i zablokowana konsola. - elektroda.pl
    jak nie zadziała to tak jak wyzej odlacz naped i wgraj update

6. modrih

modrih Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witajcie!

Wyciągnąłem konsolę z szafki. Niestety rada użytkownika bartos nie pomogła. Po odłączeniu napędu - przy próbie wgrania dashboardu z pendrive - nadal wyskakuje kod błędu który jasno wskazuje na przeróbkę konsoli. Czyli konsola jest zbanowana i jest to zapisane na płycie głównej.

Jakieś inne propozycje aby zaktualizować dashboard?

7. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Błąd aktualizacji nie wskazuje na bana, tylko ze nie można zaktualizowac fw napedu. Daj komuś kto wgrac ci oryginalny soft, zaktualizuje konsole i wgra ponownie LT. Jak co to zrobię to za 50zl

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Wczytywanie...

Poleć forum