1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 chip HANA

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez julek199, Grudzień 19, 2010.

1. julek199

julek199 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam
    Wczoraj gdy po trzech godzinach grania na mojej konsoli pojawiły się zielone i czarne tekstury wyłączyłem xbox .Gdy konsola ostygła włączyłem ją ponownie i nic konsola normalnie sie włączyła tylko za nie ma obrazu ani dżwieku .Zmieniałem kable ,telewizor i dalej nic .Poskakałem po forach i zdiagnozowałem ze jest uszkodzony chip HANA .Nasuwa sie moje pytanie jest to do naprawienia i czy można naprawić w domu.
    -kable sprawne
    -tv sprawny
    sprawdzałem na kumpla xbox

2. Lotnik421 Xbox One

3. Nowicjusz

Nowicjusz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    tak jest to do naprawienia

4. XMigda

XMigda Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gdzieś na Śląsku :)
    jezeli nie masz gwarancji to lepiej to sprzedaj gdzies uszkodzone i dokup jasper bo jak mysle masz xenona lub zephyra...mialem podobny problem w moim xenonie nie mialem zadnego rrodu,obrazu tez nie bylo ale dzwiek byl wiec sprzedalem na allegro za 200zl dolozylem 450 i kupilem jaspera;)

5. Alex_Xbox

Alex_Xbox Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Jak masz konsole z hdmi to wystarczy podgrzanie płyty koło układu na preheaterze i od góry hot airem podgrzać, zrobisz w ten sposób reflow.
    Jeżeli konsola bez hdmi i układ ma piny to zwykłą grotówką po podgrzewaj piny (uważając żeby nie zewrzeć paru) i powinna konsola śmigać.
    Jak nie to możesz kupić płytę z haną/aną i poprosić w jakimś serwisie gsm żeby Ci przelutowali za parę złotych i powinna ruszyć konsola.
    Prawdopodobnie będę mieć za niedługo taki układ na sprzedaż wylutowany więc wal na pw

6. julek199

julek199 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Alex_Xbox możesz mi to wytłumaczyć dokładnie jak mam to zrobić gg 10804731

Wczytywanie...

Poleć forum