1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 chip HANA

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez julek199, Grudzień 22, 2010.

1. julek199

julek199 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam
    Wczoraj gdy po trzech godzinach grania na mojej konsoli pojawiły się zielone i czarne tekstury wyłączyłem Xbox .Gdy konsola ostygła włączyłem ją ponownie i nic konsola normalnie się włączyła tylko za nie ma obrazu ani dżwięku .Zmieniałem kable ,telewizor i dalej nic .Poskakałem po forach i zdiagnozowałem ze jest uszkodzony chip HANA .Nasuwa się moje pytanie jest to do naprawienia i czy można naprawić w domu.
    -kable sprawne
    -tv sprawny
    sprawdzałem na kumpla Xbox

2. Lotnik421 Xbox One

3. Acerek

Acerek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Malbork
    Spójrz tu http://xboxforum.pl/sprzet-f27/e74-penny-fix-14170.html,spróbuj tym sposobem,może pomóc,aczkolwiek ja nie popieram napraw typu Adam Słodowy przedstawia,ale jak chcesz to możesz próbować,jeśli twierdzisz że to chip ANA/HANA i nie ma na ekranie E74 to może chip padł na amen,a chipa nie przelutujesz lutownicą :)

4. Alex_Xbox

Alex_Xbox Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Czy mi się zdaje czy mój post został usunięty?
    @acerek chip od konsoli bez hdmi można przelutować zwykłą grotówką ale trzeba mieć dużo czasu, w konsolach hdmi hana jest na kulkach więc w tedy trzeba podgrzać płytę od spodu i od góry tak aby układ "pływał i sprężynował" po czym to schłodzić.
    W moim przypadku E74 w xenonie wywołał uszkodzony gpu, po wymianie gpu konsola chodzi.
    Zgłoś się do jakiegoś dobrego serwisanta lub serwisu (więcej info pw).

Wczytywanie...

Poleć forum