1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 Chłodzenie Problem

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Buffon, Sierpień 26, 2011.

1. Buffon

Buffon Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Mam taki problem a mianowicie z wentylatorami w xboxsie. Dałem xboxa do naprawy (rrod). Konsola przyszła do mnie po tygodniu, odpalam a wiatraki chodzą odrazu na fula i głośno je słychać i mam pytanie, czy dało by się jakoś zwolnić te wiatraki do prędkości jaka była wcześniej?? mam taki potencjometr do regulacji prędkości wiatraka procesora pc ale nie wiem czy by się nadawał.

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1069
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Specjalnie je podkrecono, zeby konsola pochodzila chwile.;). Rozbierz konsole i polacz przewody do wtyczki

Wysłano z LG-P500 z użyciem Tapatalk

4. Natan Bolek

Natan Bolek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Jaworzno
    bez sensu albo ci chjodzą głośno i chłodzą albo masz cicho i nie chcodzą wclae i nie chłodzą coś za coś ~!!!

5. boruch

boruch Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Dokładnie, ktoś podłączył bezpośrednio bez regulacji wiatraczki, przez co chodzą one cały czas na maksa, ale szybciej się zużyją, choć powietrza też wyciągną więcej, po prostu naprawiający zrobił tak, żeby za szybko nie wyskoczył kolejny rrod i żebyś go nie odwiedził z pretensjami :p

Wczytywanie...

Poleć forum