1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

xbox 360 chłodzenie

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez elbyczus, Marzec 14, 2010.

1. elbyczus

elbyczus Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Niebylec
    Witam moje pytanie jest taki posiadam konsole xbox 360 i gdy kupowalem od goscia mowil ze byla ona na serwisach i z tylu jest data produkcji 2009-04 no i teraz tak jest ona bez hdmi i nie wiecie jakie mam tam chlodzenie ? bo niektorzy mi mowia ze to najstarsze a ona wlasnie byla na serwisach przez chldzoenie

2. Lotnik421 Xbox One

3. SoTTeR

SoTTeR Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Bytom
    Po pierwsze te 2009-04 to nie jest data produkcji tylko data kiedy ona była w serwisie
    a po drugie to może wymienili ci chłodzenie na nowsze ale nie jestem pewien bo za bardzo się nie znam niech ktoś kto się na tym zna potwierdzi :)

4. AiZo

AiZo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    KrakĂłw, Poland
    wiesz, ja oddałem rok temu na gwarancję falcona - wrócił do mnie nowy xbox - tym razem falcon z datą produkcji w czasie kiedy sprzedawane juz były tylko jaspery.

5. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Najzwyklejszy Xenon, nie psują się one przez żadne chłodzenie bo ono nie zmieniło się praktycznie od 2006 roku. Tu chodzi o technologie procesorów, oraz zamocowanie ich w mobo

6. elbyczus

elbyczus Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Niebylec
    No to niewiem :d wiem tylko tyle ze gram czasem caly dzien i sie nic nie dzieje

7. elbyczus

elbyczus Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Niebylec
    choc moim zdnaiem bedzie to OPUS

Wczytywanie...

Poleć forum