1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 (Chmura)

Temat na forum 'Xbox Live' rozpoczęty przez Ibra, Wrzesień 18, 2015.

1. Ibra

Ibra Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam korzysta ktoś z was z Chmury na xbox360 ??
    Na razie nie mam dostępu do xbox live (popsuty kabel ethernet), ale chcę tą chmurę sobie uaktywnić i wykorzystać jako kopie zapasowe Save-ów, jest taka możliwość, chodzi mi o to czy na chmurę można kopiować savy z dysku/karty czy tylko można przenieść ??

P.s. a w ogóle korzystanie z chmury jest darmowe ??

Dzięki za odpowiedź!

2. Lotnik421 Xbox One

3. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1224
    Punkty za osiągnięcia:
    113
  4. maker3

maker3 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    68
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Z tego co wiem, to chmura na X360 wymagała Golda, natomiast na XONE działa wszystkim.

Tylko pytanie czy aktualizacja dodająca 2GB na X360 coś zmieniła?
    Ponieważ chmura to jedyna możliwość przeniesienia zapisów do XONE, to może po oficjalnym starcie wstecznej kompatybilności zniosą ten wymóg.

5. Overkill

Overkill Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    338
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    z mazowieckiego
    miałem zapisane leve z gears of war 3 na chmurze i wszystko mi się skasowało i nie mogę teraz tego cofnąć

Wczytywanie...

Poleć forum