1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 Conventer

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez krystom22, Marzec 15, 2012.

1. krystom22

krystom22 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    -----------
    Hej Wszystkim,

Potrzebuje pomocy. Podpowiedzcie mi gdzie można dostać urządzonka podobne do tych ale w Polsce. Może ktoś zna jakiś sklep, www albo chociaż nazwę lub nawet odsprzedać jeśli tak ową rzecz posiada. Potrzebuje podłączyć pada ps2 do Xboxa.

Oto urządzonka :

Converter for PS&PS2 to Xbox360 (White) GB054W - $22.47 - Affordable Adapters & Cables

PS2 To PS3 Xbox 360 Controller Converter Adapter Cable | eBay

Zaznaczam że mogą być to takie same lub podobne urządzenia - ważne żeby działały bez błędnie.
    Czekam na wiadomości.

Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. derr

derr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    na allegro poszukaj bo kiedyś widziałem

4. krystom22

krystom22 Użytkownik Użytkownik