1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

xbox 360 czarny ekran

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez ExE_007, Lipiec 30, 2014.

1. ExE_007

ExE_007 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam forumowiczów. Mam problem ze swoim xboxem slimem, który ma już 4 i pol roku. Otoż po graniu w ME3 wylaczylem konsole i po chwili odpalilem ponownie. Wszystko sie elegancko zaladowalo jednak przy próbie odpalenia gry widze czarny ekran. Próbowałem zmieniać rozdzielczość i częstotliwości i nic to nie pomogło. W końcu wpadłem na pomysł żeby wyciągnąć dysk i spróbować odpalić grę i o dziwo zadziałało to bez najmniejszych problemów. Pomyślałem więc że włoże dysk z powrotem i sobie pogram a tu zonk. Znowu czarny ekran dopiero po odpaleniu gry. Próbowałem jeszcze z innymi tytułami ale ciągle to samo. Dysk jest sprawny bo normalnie mogę podglądać i edytować jego zawartość. Konsola także bo bez dysku wszystko smiga. Dodam że sprzęt nie był przerabiany i wszystkie tytuły mam oryginalne. Może coś się stało z softem kiedy ją brutalnie wyłączyłem. Osobiście chciałbym uniknąć formatu dysku. Jeśli będę jednak musiał to zrobić to w jaki sposób zgrać dane z dysku? Z góry dzięki za pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Sowa

Sowa Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    83
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tarnów
    Podepnij dysk do pc i przeskanuj programem hdtune. przed tym wyczyść jeszcze cache i spróbuj odpalić grę.

4. ExE_007

ExE_007 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jaki kabelek polecasz bo mam tylko laptopa i usb do dyspozycji. Ewentualnie jak moge przekopiowac niektore pliki zeby je z powrotem na dysk wrzucic? Zalezy mi tylko na dlc do mass effecta.

Wczytywanie...

Poleć forum