1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 czy da się wspoldzielic konto premium?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez pr0zeus, Luty 18, 2016.

1. pr0zeus

pr0zeus Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam!
    Na xbox one mogę się zalogować na konto gdzie mam premium i wtedy na reszcie kont też mogę grać online. Czy jest coś takiego również na xbox 360? Bo są te darmowe konta 1 miesiąc gold, ale ja chce grać na swoim głównym koncie gdyż tam mam drużyne. Jeżeli się da to proszę powiedzieć jak. Dziękuję :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1864
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Nie myl pojęć, bo to nie żadne konto premium, a konto z abonamentem Xbox Live Gold. Premium to możesz mieć w grach jako dodatek...A to o czym mówisz to ustawienie Moja domowa konsola.
    Nie, na 360tce nie da się dzielić golda, tylko na Xbox One jest taka możliwość. Na X360 każde konto musi mieć swojego golda, by móc grać po sieci.
    A na XO nie zrobisz sobie za wiele takich darmowych kont, bo tylko 5x można podpiąć kartę do konta, później MS Ci ją zablokuje i albo kupisz sobie nową kartę (prepaidów już nie ma), albo będziesz kupował na allegro konta za te 4zł czy tam ile ;) A żeby mieć te darmowe konto gold, musisz podpiąć kartę, inaczej go nie uzyskasz.

Wczytywanie...

Poleć forum