1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 czy One

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez SzymX007, Luty 3, 2014.

1. SzymX007

SzymX007 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam wszystkich graczy!

Właśnie mam zamiar przystąpić do tego zacnego grona, ale mam dylemat. Na dzień dzisiejszy co wybrać: x360 czy xOne?
    Sytuacja wygląda następująco:
    W domu na razie mam tylko monitor 21' .
    Znalazłem ofertę http://tablica.pl/oferta/xbox-360-slim-4gb-CID99-ID4uCaR.html i jeśli okaże się, że to nie jest ściema ( czekam na info) to byłbym skłonny brać.
    Za kupnem x360 jest oczywiście liczba dostępnych pozycji.

Z drugiej strony, mam znajomego w stanach który mógłby mi wysłać do Polski Xbox'a One ( koszt mnie wyniesie ok. 1500-1600 zł bo mam trochę swoich $). mam czas do kwietnia na zamówienie. I wiadomo, next-gen to next-gen ;)

Co opłaca się na tą chwilę brać? Czy brać teraz x360 a potem sprzedać i kupić XO?
    I jeśli brać używanego x360 slima to na co zwrócić uwagę? Jak szybko u sprzedawcy sprawdzić czy konsola jest ok?

2. Lotnik421 Xbox One

3. TheOFF

TheOFF V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    341
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    UK
    Na XOne wyszło kilka gier.
    Prawde powiedziawszy, nie ma w co grać.

Bierz X360, graj, graj i jeszcze raz graj.
    Jak wyjdą jakieś dobre tytuły na XOne, wtedy się tę konsolką zainteresuj.

4. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Popieram przedmówcę, na tą chwilę lepszym i tańszym rozwiązaniem będzie kupno X360.
    Pierwsze pytanie - czy chcesz grać na piratach czy wolisz kupować oryginalne gry.

5. xgrzesiox

xgrzesiox Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    32
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tomaszów Lubelski
    Poczekaj tak do jesieni, wydzie Halo 2 i 5, Watch_Dogs i parę innych gier.

Wysłane Galaktyczną mocą Asa II/Sent by Galatic power of Ace II

6. mietek52

mietek52 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ja polecam zakup x360 bo na prawde jest w co grac. A tak pozatym to nikt z nas niewie do konca jeszcze jak to jest z awaryjnoscia X One.

Wysłano z mojej lumii 620

Wczytywanie...

Poleć forum