1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 Czy opłaca się kupić i jaka płyta główna?

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez mixerowns8, Kwiecień 10, 2012.

1. mixerowns8

mixerowns8 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Siemka kolega ma na sprzedaż xbox'a 360. Nie wyskoczyło mu w niej RROD ponieważ teraz jej nie użytkuje jedynie po kupnie troszkę grał. Jest możliwość zamontowania jakiejś podstawki chłodzącej czy pasty wymienienia czy czegokolwiek, żeby zapobiec RROD? Ponieważ RROD jak wiem wyskakuje jak się konsola przegrzeje? Chodzi mi o to żeby zapobiec RROD'owi w 99%, ponieważ troszke bd grać na tym xboxie dziennie? I jeszcze mam kilka pytań data produkcji konsoli to 07.07.2008 jaką płytę główną będzie miała konsola? I czy opłaca się ją kupić za 300/330zł? Dodaje, że konsola nie banowana oraz nie przerabiana, w zestawie jest całe obkablowanie gry, pad oryginalny itd.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Tofu212

Tofu212 Banned

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    lepiej troszke dołożyć i kupić fat jaspera

4. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    jak z dyskiem to 300 mozna dac:)

5. ciolas2

ciolas2 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    To falcon, wydaje mi się, że możesz śmiało brać. Sam mam falcona i nie narzekam, żadnych problemow poki co.

Wczytywanie...

Poleć forum