1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 czy PlayStation 3

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez djezzer93, Grudzień 10, 2009.

1. djezzer93

djezzer93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Lublin
    Witam wszystkich. Potrzebuje rady jaka wybrać konsole jak w temacie Xbox 360 czy PS3, przejdę do sedna. Posiadaczem Xbox 360 już byłem (arcade z dyskiem 120gb bez kieszeni i trochę innych bajerów sprzedałem go gdyż była to stara wersja i najprawdopodobniej miała bana lub była oflagowana) i grało mi się całkiem fajnie lecz w ogóle nie skorzystałem z opcji Xbox Live gdyż miałem przerobioną konsole(zagrałem chyba tylko dwa razy z 10 minut).
    Teraz gdybym kupował konsole nie chciałem bym jej przerabiać gdyż skupił bym się także na grze online. Zastanawiałem się także nad PS3, gdy sprzedałem Xbox-a to on był moim głównym celem lecz sprawa się przedłużyła i nagle stwierdziłem, że jeżeli miałbym konsoli nie przerabiać(bo niestety w PS3 jest to nie możliwe) to może być także Xbox. I jestem w kropce nie wiem co wybrać.
    Dlatego proszę was o radę, i proszę abyście wypowiadali się przekonująco a nie coś w stylu "bierz xbox-a ps3 ssie" lub "xbox to tandeta wybierz ps3".
    Z góry dzięki za wszystkie pomocne posty.

@Edit
    Telewizor mam 42 calowy Sharp "Aquos" FullHD.
    A w co bym chciał grać hmm... ogólnie lubię wszystkie gry jednak fps-y ostatnio u mnie górują Call of Duty, Gears of War u kumpla grałem całkiem spoko.

2. Lotnik421 Xbox One

3. marek2fgc

marek2fgc Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lubin
    To wszystko zależy od tego jaki masz telewizor, w co chcesz grać online i inne. PS3 ma swoje gry i XBOX ma swoje gry.

4. mistrzmtb

mistrzmtb Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Zielona Gora
    xbox ma fajniejsze gry ale do ps3 wsadzisz dysk od kompa, ma blueray, ale jest droższy i ma gorszego pada. Ja radze weź iksa elite z dyskiem 250 i będzie git

5. sloniu

sloniu trolololololo V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    PS3 ma darmowe multi - +1
    PS3 ma skopane achievmenty - -1
    PS3 ma wg mnie gorszego pada i w FPSy nie umiem na ps3 grać - -1
    PS3 ma blureja - +1
    PS3 jest droższe - -1

Xbox ma wygodnego pada - +1
    Xbox ma płatnego lie - -1
    Xbox ma dobrze wykombinowane achievmenty - +1
    Xbox jest tańszy - +1
    Xbox nie ma WiFi - -1
    Xbox ma dużo exclusiwe'ów- +1

Stawiam na xboxa :)

6. andryush

andryush Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Hajnówka
    Ja bym bral PS3. Sam tez mialem Xbox'a , sprzedalem go. Teraz na powaznie zastanawiam sie nad kupnem PS3 , starszego FATa , nowke mozna kupic juz za 1100zl z 3 grami.
    Glownym argumentem przemawiajacym za kupnem ps3 jest dla mnie fakt , iz PS3 ma mase swietnych exclusive'ow. Reszta gier to w wiekszosci przypadkow to co ma X360 , czyli multiplatformy. Poza tym konsola od Sony wydaje sie byc bardziej funkcjonalna niz zmonopolizowany Xbox. Darmowa gra online , darmowe dodatki do gier(?) mozliwosc podlaczenia dowolnego dysku twardego , w dodatku na Facie mozna bawic sie w Linuxy itd. Pad od PS3 faktycznie jest gorszy niz ten od x360 , napewno trudniej bedzie sie gralo w strzelanki , ze wzgledu na rozmieszczenie triggerow , jednak do wszystkiego mozna sie przyzwyczaic.

7. Jacekxbox360

Jacekxbox360 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    PS3
    Darmowe multi +
    Przeglądarka Internetowa+
    Kupowanie dodatków na Kartę płatniczą+
    wbudowane WIFI+
    Cicha Praca+
    Bluray+
    Cena-

Xbox360
    Dużo tytułów+
    Pad+
    Płatne XBL -
    Brak usługi XBL w PL -
    Kupowanie dodatków MP-
    Awaryjność --
    Cena Elite -
    Możliwość użycia kopi zapasowych +

8. matysking

matysking Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wrocław
    Jeżeli interesuje Cie gra stricte online to osobiście, na Twoim miejscu, skusiłbym się na konsolę ze stajni Sony. Wiele ciekawych exclusive'ów obecnie Ps3 posiada, a i bardzo wiele zostało zapowiedzianych na nowy rok, odtwarzacz bluray (czyli filmy w fullHD), bezszelestna praca, bezawaryjna praktycznie konsola. Pad to kwestia wprawy, dla mnie jest nawet wygodny (aczkolwiek fakt, na xbox'owym gra się lepiej). Przede wszystkim nie będzie Cie kusić aby przejść "na ciemną strone mocy" i dzięki kupnie oryginalnych gier będziesz lepiej się nimi cieszył :) ja tak zrobiłem, zrezygnowałem ze sciągania tytułów z sieci i na nowo odkryłem smak prawdziwego grania, także przez internet ;) a różncia w cenie jednak przestaje być już taka znacząca między Ps3 Slim a Xbox'em 360 Elite.

Wczytywanie...

Poleć forum