1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 czy został spalony?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Maddox, Wrzesień 8, 2011.

1. Maddox

Maddox Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam dziś dostałem Xboxa 360 Elite z USA .
    Wygrzebałem jakiś stary transformator i go podłączyłem ... (Byłem napalony i nie myślałem zbytnio co robię)
    Gdy włączyłem do prądu usłyszałem huk i wywaliło korki.
    I mam pytanie .. wiem ,że zasilacz jest spalony ale no trudno .. kupie nowy europejski ale pytanie brzmi czy Xbox 360 się spalił? ..
    Jeśli tak ile by kosztowała naprawa?

(Jestem zielony w takich tematach)

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Poki nie sprawdzisz na innym zasilaczu to nie ma co gdybac i wrozyc z fusow.

Sent from my LG-P920 using Tapatalk

4. Saskey

Saskey Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Wątpie. Xbox pwinien być w pełni sprawny. Zasilacz ma swoje zabezpieczenia i nie dopuści do spalenia konsoli.

5. wojtko

wojtko Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Pabianice
    nie powinien się spalić po to są korki a swoją drogą to się długo nie nagrałeś ;) pozdro i mam nadzieję że bedzie ok

Wczytywanie...

Poleć forum