1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 D : 2.0.12625.0 AKTUALIZACJA

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Dasiek, Październik 3, 2016.

1. Dasiek

Dasiek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.
    Posiadam Xboxa 360 przerobionego z dashem 2.0.12625.0 (BK:2.0.1888.0).
    Konsola była zakupiona dosyć długi czas temu, nie mam pojęcia jaką ma przeróbkę,ale z tego co wyczytałem w internecie jest to JTAG/RGH. Gdy rozkręcałem całą konsolę na napędzie była przyklejona taśma, być może lutowana/chip?
    Wszystkie gry poniżej około 2010 roku nagrane śmigają idealnie.
    Nagrałem również gry SSX czy Assasin Brotherhood, lecz one wymagają aktualizacji tuż po włożeniu płyty. Kliknąłem by zaaktualizowało się z płytki oraz ściągnąłem aktualizacje z internetu i wgrałem na pendriva, w obu przypadkach występuje błąd :

"Nie można wykonać aktualizacji. Jeśli problem będzie się powtarzać,przejdź na stronę xbox.com/support

Kod statusu :

3151-445E-1600-2203-C000-0001 "

Przy poprzedniej próbie aktualizacji wyskoczyło to samo tylko z innym kodem statusu...
    Moje pytanie brzmi...czy da się w jakikolwiek sposób zaaktualizować ?
    I czy jeśli jest sposób to ktoś dałby radę łopatologicznie szczególnie opisać w jaki sposób to zrobić? Nie mam dużego pojęcia w tym temacie, lecz chociaż bym spróbował,bo z wielką nadzieją mam ochotę pograć chociażby w GTA V :)
    Z góry bardzo dziękuje za odpowiedź,bo głowię się nad tym już długi czas :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3215
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Tak RGH ... i grasz z płyt? Bicz pliss...
    Zwykłe LT tam jest ... i do tego jest napęd nie ten co był oryginalnie w konsoli. Jak jej nie zapodasz napędu tej samej firmy co był to aktualizacja nie przejdzie żadna!

4. Dasiek

Dasiek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No to skoro jest LT, lecz napęd został wymieniony czy tam co zrobiony to juz nie można zaaktualizować wogóle systemu by przeróbka odtwarzała nowsze gry te powyżej 2010 roku?
    Bo to trochę dziwne,że starsze gry śmigają idealnie na tym napędzie i przeróbce,a te nowsze już nie i nie ma sposobu innego niż wsadzenie tam napędu tej samej firmy co tam był i nie mam pojęcia bladego jaki tam był w dodatku, bo takiego już zakupiłem eh .

Biorąc pod uwagę to ,że jak zakupie ten "odpowiedni" napęd to stracę przeróbkę.

5. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3215
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Podaj datę produkcji konsoli to się dojdzie jaki tam napęd był...

6. Dasiek

Dasiek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    2008-07-24

Załączniki:

7. -=SETH=-

Polubienia:
    3215
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Falcon
    Napęd Philips-LiteOn 16D2S

Dasiek lubi to.
  8. Dasiek

Dasiek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  9. Boll

Boll Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Zduńska Wola
    Nowy napęd i tak musisz przypisac do płyty głównej. Także ten napęd co podałes jest dobry.

10. Dasiek

Dasiek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    To już bardziej opłaca się sprzedać konsolę i kupić nową skoro napęd 130zł,a teraz przeglądam aukcje i konsole przerobioną z najnowszym LT i dobrym napędem mogę zakupić za tą samą cenę...

11. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Za 130zl nie kupisz konsoli dobrej. Rgh zrób i pograsz z hdd/usb

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

Wczytywanie...

Poleć forum