1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 Dashboard

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez 1ere1, Czerwiec 4, 2012.

1. 1ere1

1ere1 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Jak mogę sprawdzić jakiego mam Dashboarda ? i czy jest gdzieś napisane jakie gry pod jakim Dashboardem odpalę na LT 2.0 ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. 1ere1

1ere1 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    i czy to prawda że jak wgram najnowszego Dashboarda to mi usunie przeróbkę ? i czy starsze gry(kopie) odpalą na nowszym Dashboardzie

jeżeli usuwa przeróbkę to znaczy że z powrotem mam oryginalną nie przerobioną konsolę i mogę bez problemu grać na xbox live?

4. Tofu212

Tofu212 Banned

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    1)nie pisz posta pod postem od tego jest edytuj
    2)ustawienia/dane o konsoli
    3)lt 2.0 nie usunie wgrywając najnowszy dash 14xxx problemów se narobisz(TU)
    4)pod jaką gre chcesz tego dasha?

5. 1ere1

1ere1 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    wiem że była aktualizowane pod Gears of War 3 a chciałbym pod max payne 3. poda ktoś odnośnik do tego TU o co w tym chodzi itp.

Nagrywasz gry pod LT 2.0 i wgrywasz Title Update do każdej gry XGD3 z osobna z pendrive'a tak jak w tym poradniku --> http://xboxforum.pl/artykuly-206/[...tualce-109975/ link nie działa;(

6. wafel23

wafel23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    163
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    GreenBeach
    jak masz dasha 13599 wzwyż aktualizuj żadnych TU(jak zaktualizujesz to się dowiesz bo różnie bywa w moim przypadku nic nie robiłem jedynie czyszczenie pamieci i format dysku oczywiscie wczesniej savy itp na pendrive) nie trzeba dogrywać do gier bedzie ci smigac wszystko xgd3 odpalane z dysku (trick z mp3) no chyba że ihasem wypalisz , najnowsze gry potrzebuja 14719 dasha reszta starych gier ruszy

Wczytywanie...

Poleć forum