1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 DLC problem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez snafeusz, Grudzień 30, 2011.

1. snafeusz

snafeusz Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, mam problem z zainstalowaniem dodatków do różnych gier (Forza Motorsport 3, Borderlands). DLC pobierałem z xbox360iso.com, czytałem o tych wszystkich DRM Free, Non JTAG, JTAG itd. i do niczego nie doszedłem. DLC do Borderlands instaluje w/g wskazań a gra nadal nic nie widzi, żadnych dodatków ani nic. Raz mi się udało lecz przy starcie wyskoczył jakis komunikat "file corrupted". Tak samo jest z forzą, dodatki wrzucam na pendriva przez program Horizon i na ixie wyskakuje że pliki są uszkodzone, potem czytałem o jakichś tam gamertagach że potrzebuje profil potem pisze ze nie potrzebuje profilu. Za skomplikowane to jest dla mnie i mam jedno proste pytanie, jak ma wyglądać cały proces zgrywania, nagrywania, wrzucania na ixa vice versa itd żeby te dodatki po prostu działały.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Kakashi

Kakashi Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Śląsk
    sa opcje 1 i 2 .1) pobrałes dcl nonjtag a to już nie działa 2) pobrałeś dcl jtag/rgh nie mając go. i dlatego ni działa i bez rgh/jtag co byś nie robił nie zadziałają.

4. snafeusz

snafeusz Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    a to co mam zrobić żeby działało? : )

Wczytywanie...

Poleć forum