xbox 360 do 1000 zl ? , jaka wersja ?

Bandzioch

Banned
Użytkownik
Witam , zamierzam kupić xbox'a 360 lecz nie wiem jaką wersję wybrać , głównie myślę o arcade oraz core ( cena do 1000 zl ) :

Arcade :
cena - 999zl
pad bezprzewodowy , karta pamięci 256 mb , (nowy system chlodzenia - moze wiecie cos o tym ? ) .
Core :
Cena - około 800 zl , allegro
przewodowy pad , brak karty pamięci , ( słyszałem dosyc dużo o awaryjności tej wersji , przegrzewanie się itp. )

Do wersji Core potrzeba było by kupić cooler , aby się nie przegrzał oraz by nie pojawiły się ,, 3 czerwone diody '' , no i jeszcze do tego karta pamięci ( jaka ? )


Zależy mi na grach : Skate* , GTA IV


edit:


znalazlem artykuł jak przerobić xboxa 360 , ale czy przez to moge sobie uszkodzic konsole , a czy gwarancja po zflashowaniu przpada ?

oto link : http://ex-*******.pl/pozycja,47156
 

Ogry

Świeżak
Świeżak
Odp: xbox 360 do 1000 zl ? , jaka wersja ?

Sam odpowiedziałes sobie na pytanie ;) oczywiscie ze arcade jak bedziesz chciał podłaczyc do tv lcd to HDMI jest najlepsza opcją ,pad bezprzewodowy ! Ma poprawione chłodzenie ale to sie okaze po czasie czy spadnie awaryjnośc .Tym sie nie martw xbox ma swietny serwis 3 lata gwarancji .3 czerwone diody to tylko 30% konsol dotknietych tym ,wiec nie jest powiedziane ze napewno padnie ja mam elite system chłodzenia jeszcze nie ten nowy ,mecze konsole ile wlezie i nie martwie się wrazie czego mam telefon a 2 tygodnie bez xbox da sie wytrzymac ;D
 

brattanek

Ojciec dyrektor
Członek Załogi
Administrator
XBF
Xbox One
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Świeżak
Odp: xbox 360 do 1000 zl ? , jaka wersja ?

ja bym brał arcade, pad bezprzewodowy duzy + i memorka 256MB wystarczy na zapis gry
 

Raikoh

Użytkownik
Użytkownik
Odp: xbox 360 do 1000 zl ? , jaka wersja ?

cena to 50-100 zl.
Tak, mozesz to zrobic samemu.

Aha, ten intercooler nic nie daje, pomaga w chlodzeniu konsoli ale poniewaz zabiera napiecie powoduje inne problemy.

Wez X'a Arcade, gierki mozesz opchnac na allegro za jakies 80zl, wiec juz masz 920, do tego karta jest warta 80-100 zl :p
 

psho

Świeżak
Świeżak
Odp: xbox 360 do 1000 zl ? , jaka wersja ?

Ogry napisał:
Sam odpowiedziałes sobie na pytanie ;) oczywiscie ze arcade jak bedziesz chciał podłaczyc do tv lcd to HDMI jest najlepsza opcją ,pad bezprzewodowy ! Ma poprawione chłodzenie ale to sie okaze po czasie czy spadnie awaryjnośc .Tym sie nie martw xbox ma swietny serwis 3 lata gwarancji .3 czerwone diody to tylko 30% konsol dotknietych tym ,wiec nie jest powiedziane ze napewno padnie ja mam elite system chłodzenia jeszcze nie ten nowy ,mecze konsole ile wlezie i nie martwie się wrazie czego mam telefon a 2 tygodnie bez xbox da sie wytrzymac ;D
Też mam ELITE i jest fajnie. Racja 3 lata gwarancji. Pytanie czy mnie na to stać :'(
Gry strasznie dużo kosztują :'(
 

karol191

Użytkownik
Użytkownik
Odp: xbox 360 do 1000 zl ? , jaka wersja ?

ja bym se kupil xbox 360 premium(uzywany rowno 1000zl)
 
P

Piri001

Guest
Odp: xbox 360 do 1000 zl ? , jaka wersja ?

karol191 napisał:
ja bym se kupil xbox 360 premium(uzywany rowno 1000zl)
Popatrz na daty !!!
 

WReki

Użytkownik
Użytkownik
Odp: xbox 360 do 1000 zl ? , jaka wersja ?

jeżeli chcesz do grania przez nta to i tak musisz wydać ponad 1000zł bo do grania przez internet potrzebny jest dysk(20GB) a wersja Arcade zamiast dysku ma memorke(najczęściej 256MB)
 

Do góry Bottom