1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 do 550zł

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez lord_pl, Grudzień 3, 2009.

1. lord_pl

lord_pl Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam was drodzy rodacy.
    Zacznę trochę nie standardowo. Zawsze uważałem rzeczy MS za shit i byłem fanboyem SONY. Posiadałem PSX , PSP , PS2 i chciałem mieć PS3 lecz nie stać mnie żeby grać na nieprzerabianej konsoli. Wiedz z łezką w oku sprzedałem wyżej wymienione konsole ( nawet nie wiecie jaki to ból ) i zebrałem kasę na 360.Mam nadzieję , że zawitam po dobrej stronie mocy. No to taki mały wstępik , a teraz przejdźmy do rzeczy. Interesuje mi 360 w wersji PREMIUM z wyjściem HDMI i dyskiem twardym , przerobiona , oczywiście wszystkie kable i pad najlepiej bezprzewodowy.Cena jaką mogę wydać to 550zł max gra online mnie mało interesuje lecz miło by było mieć konsolkę bez bana.Myślicie , że za tą cenę dostane konsole taka jak w opisie Z BANEM czy da rade BEZ BANA czy może NIE DA RADY WOGÓLE ?? Bardzo was proszę o jak najliczniejsze odpowiedzi. Konsola o jakiej myślę to oczywiście używana bez gwarancji

Były fan SONY

2. Lotnik421 Xbox One

3. heavybob18

heavybob18 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    na allegro sa xboxy za 600zl uzywane z 2008 z ixtreme bez bana niedawno kupilem z allegro takiego

4. Hesperide

Hesperide Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Toruń
    Ja ostatnio kupiłem Jaspera bez pada za 500zł :yeye:

Wczytywanie...

Poleć forum