1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 do monitora D-SUB

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Koxu, Maj 5, 2012.

1. Koxu

Koxu Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wszystkich. Na wstępie chciałbym się odrazu przedstawić - Łukasz jestem.

Przejdę odrazu do sedna sprawy - nie mam jeszcze konsoli, lecz planuję jej zakup i w związku z tym, mam do was kilka pytań.
    Prawdopodobnie tego typu tematy pojawiały się bardzo często, lecz mój jest bardziej złożony i dotąd nie znalazłem wszystkich odpowiedzi na pytania, które nurtują mą duszę.

Otóż nie posiadam telewizora z wejściem HDMI, lecz monitor i to właśnie do niego będę zmuszon, w razie kupna konsoli, ją podłączyć.
    Jest w tym tylko jeden mankament - monitor ma tylko wejście D-SUB (konkretnie jest pod nim napisane "RGB IN").

Mój monitor to Samsung B2230N 1920x1080, czyli obsługuje FULL HD.

Teraz moje pytanie - co zrobić i co kupić, abym mógł grać na konsoli podłączonej do tegoż monitora bez straty jakości obrazu oraz jak i jakie głośniki/słuchawki mogę podłączyć i do czego (nad wersją konsoli będę się jeszcze zastanawiał,
    ale napewno będzie to egzemplarz nowy, a słyszałem, że w niektórych jest wejście audio Toslink. Natomiast tutaj cała moja wiedza o tym się kończy. Czy można w takim razie bezpośrednio do kosoli podłączyć głośniki, czy będę musiał kombinować z tym monitorem?)?

Widziałem jescze głośniki i słuchawki USB, i zastanawiam się czy można je podłączyć do konsoli (oraz czy każde współdziałają) i czy dźwięk będzie działał. Mój monitor nie ma wbudowanych głośników i tylko jedno nieszczęsne wejście D-SUB.

Z góry wielkie dzięki za pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Daniel1979

Daniel1979 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    SCI
    Tutaj sobie poszukaj.
    Jeśli chcesz kupić nówkę to wybór jest dość prosty - SLIM. A z niej możesz bezproblemowo wziąć sygnał 5.1 po światłowodzie , lub z tego kabla co zakupisz z cinchów - stereo. To wszystko zależy do czego chcesz to podłączyć. Niestety bezpośrednio do konsoli słuchawek , czy głośników nie podłączysz , musisz mieć jakiś wzmacniacz.

4. Koxu

Koxu Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki.

Oryg. Kabel HD VGA Microsoft NÓWKA! GW12M=R2pol= (2320023171) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Znalazłem coś takiego, a z racji, że jestem w temacie kompletnie zielony, to nalegałbym jednak na bardziej szczegółowe wyjaśnienie problemu.
    Czyli tak - jedną końcówkę tego kabla wpinamy do konsoli, a drugą do monitora, ale jak wykorzystać te dwa kabelki do dźwięku, jeżeli nie mam na nie wejścia w swoim monitorze?
    Co jeszcze kupić, żeby uzyskać możliwość podłączenia głośników?

5. Daniel1979

Daniel1979 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    SCI
    Widzę , że kasy masz dużo.....każdy kupił by za 10-20zl, Ty za 60 , OK nie mój interes.
    Kup sobie jakiś zestawik głośników 2+1 , nic innego Ci nie poradzę.

6. Koxu

Koxu Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Oj tam, po prostu pomyślałem, że im droższy, tym lepszy, ale jeżeli tak ma się sprawa, to też wybiorę jakiś tańszy. Mówiłem już, że się nie znam, dlatego tu piszę.

Niedawno doczytałem jeszcze, że podobno taki kabel nie zapewni mi zadowalającej jakości, lecz gorszą niż bezpośrednio przez kabel HDMI. Czy to prawda? Mój monitor obsługuje rozdzielczość FULL HD. W internecie czytałem też coś o tajemniczym urządzeniu zwanym VGA BOX'em. Czym ono się różni od zwykłego kabelka?

7. NeVeR95

NeVeR95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Puławy
    Jeśli chcesz kupić kabel vga najlepiej m$ albo bigben.Jest różnica w jakości obrazu między tanim a drogim kablem vga.

8. Baggio

Baggio Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
  9. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    opis w tej aukcji mnie po prostu rozpierdzielił:
    "Dzięki POZŁACANYM złączom chinch będziesz mógł podłączyć konsolę do każdego telewizora lub wzmacniacza."
    czyli jak są nie pozłacane to już się nie da ? :D
    kolego, kup sobie kabel za 30,-
    ostatnio widziałem takie kable na tablicy, ludzie za śmieszne pieniądze oddają takie rzeczy - ja wziąłem taki kabel za 12,- z odbiorem osobistym a po podłączeniu działa jak każdy inny, juz prawie 3 rok i jakoś nie ma z nim problemów.

10. dymekk208j

dymekk208j Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Koszalin
    Z takimi kablami za 20 zł trzeba uważać, osobiście miałem za 25zł z allegro i obraz był leciutko rozdwojony co z bliska kłuję w oczy, z daleka idzie grać.

Wczytywanie...

Poleć forum