1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 do monitora PC HDMI

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez szymeqq, Marzec 5, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. szymeqq

szymeqq Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam!

Sprawa wyglada tak ze podlaczylem Xa do monitora za pomoca kabla HDMI bo mam Gatewaya FHD2400 i fajnie dziala, ale nie mam jak podlaczyc glosu (bo monitor oczywiscie nie ma glosnikow). Nie mozna bo wtyczka Composite jest za duza i nie mieszcza sie kolo siebie. Chce podlaczyc poprzez Czerwona i Biala wtyczke z Composite kabla po przejsciowce do malego Jacka ( 2xczincze a wychodzi 3,5 jack) i wlozycz normalnie do tych komputerowych glosnikow( mam Creativy zwykle 2+1).

Po jakims czasie uznalem ze ten Kabel Composite to tylko 50 zl i rozwalilem wtyczke, zeby sie zmiescila. Wlozylem HDMI i Composite podlaczylem po przejsciowce do glosnika (subwoofera ktory jest jak wiadomo "mozgiem ukladu 2+1) i czekam.... Na monitorze nic i slysze w glosnikach tylko poczatek ekranu startowego Xa... Jak podlacze je osobno to jest albo dzwiek, albo obraz, a razem nie chca dzialac... Jakby sie klocily, która ma wyswietlac obraz.... Prosze o pomoc w tej kwesti!

Jeżeli ktoś wie jak to rozwiązać, proszę wysłać smsa i oddzwonie, albo na gg maila. Bardzo mi na tym zależy bo wiadomo gra bez głosu..... jest do kitu :)

Mój kom: 693-686-828
    GG: 3541596
    mail: szymeqq@gmail.com

2. Lotnik421 Xbox One

3. offtopic

offtopic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    38
Wczytywanie...
Status Tematu: