1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 do od 420 do 500 zł

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez maniak1994, Maj 26, 2010.

1. maniak1994

maniak1994 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Daleko stąd.
    Witam , szukam xboxa do kupna od 420 do 500 zł , 420 zł mam gwarantowane.

Jak mozecie , to jakies linki d aukci , lub sami mozecie zaoferować.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jarek882

Jarek882 Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bełchatów
    Jesli chcesz kupic cos dobrego i pozniej nie narzekac, nie chodzic po serwisach to radzillbym poczekac i dozbierac jakies 200zł i wtedy kupic nowego arcade jaspera a w przyszlosci uskładać i kupic dysk 60gb. Bo kupowanie jakis starych konsol z 2006 roku to strata pieniedzy czasu i nerwow.. ;)

4. maniak1994

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Daleko stąd.
  5. bartle

bartle Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Elbląg
    ciezko okreslic, konsolka niby ok, ale o sprzedajacym praktycznie nie ma informacji. Niby konsola jest nowa i daja 24m gwar, ale jezeli sie okaze ze to nie sklep a prywaciarz, ktory przywiozl konsole do PL z zachodu, to gwarancja bedzie liczona od daty produkcji, badz tez daty na paragonie kiedy to on ja kupil.

6. mariocom

mariocom Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    z Miasta
    Jeszcze powiedz czy chcesz konsole przerobiona za ta cene ? Szczerze, za niecale 500 zl na allegro wybor jest konsol z roku 2008. Moje zdanie najlepiej bez przerobki brac bo przerobione juz dawno pewnie byly w serwisach na naprawach lub samemy grzebane. Najlepiej szukac czegos blisko swojej miejscowosci na allegro i odebrac osobiscie.

Pozdro

7. S>W>A>T

S>W>A>T Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    London/woodleigh gdn
    kup lepiej używaną np 3-4 miesiące Jaspera a nie kupuj nowej bo nie opłaca się , Ja wychaczyłem z limitowanej edycji Residen evil 5 miesięczna przerobioną z dyskiem 120 i dwoma padami(wcześniej zadzwoniłem do M$ i upewniłem sie zę nie przerobiona jest ) za bardzo tanio i powiem ci że w kieszeni zostało mi z 400zł ;p nie wspominając już o 35 bonusach =)

Kupisz arcade za 650zł rozpakujesz go i jest wart z 500 :D

8. Rurek

Rurek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Dokładnie tak.

9. Koxus

Koxus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
  10. KrystekxDD

KrystekxDD Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Ta drugi link calkiem spoko :D "KONSOLA POSIADA JESZCZE GWARANCJE W FIRMIE MICROSOFT NA TAK ZWANEGO RRODA OKOŁO JESZCZE 3 -MIESIECY." Na rroda jest 3lata(36msc) gwarancji a to znaczy ze konsola ma okolo 33 miesiace to niewiem czy to taka super oferta

11. castomoto

castomoto Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    krk :)
    nie kupuj nowej nie ma sensu,lepiej poczekać na dobrą ofertę. Mój kolega kupił jaspera za 460 cały zestaw z 2 grami nie przerobiony i posiada 1,5 roku gwarancji liczonej od data produkcji a posiada jeszcze paragon to pewnie będzie dłużej. Więc popatrz na allegro i poczekaj chwile może trafisz na ofertę godną uwagi.

12. maniak1994

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Daleko stąd.
  13. Warmin

Warmin Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Legnica
    ja nie radzę nic o niej nie pisze, jak już się jej kończy gwarka na rroda to ma datę produkcji koniec 2007, początek 2008

więc nie ma sensu :)

14. Xenny

Xenny Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Najlepiej kupić konsolę nową, lub używaną parę miesięcy. Wążne jest, żeby konsola była przynajmniej z 2009 roku, ponieważ będzie to Jasper - najmniej awaryjna wersja Xbox'a. Poprzednie były strasznie awaryjne i oszczędzając teraz na konsoli, potem wydasz sporo więcej na serwis. Dlatego najlepiej jak dozbierasz jakieś 200 zł i kupisz nowego lub mało używanego Arcade'a.

Wczytywanie...

Poleć forum