1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

XBOX 360 do uratowania!

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez m4t1, Czerwiec 3, 2014.

1. m4t1

m4t1 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Znajomy podrzucił mi xboxa który leżał u niego w domu przez jakiś czas nieużywany. Z tego co udało mi się od niego wyciągnąć to xbox miał kiedyś flashowany napęd i podczas odpalania gry fifa chyba 2012 wyskoczyła aktualizacja systemu. Niby po tej aktualizacji nie dało już się odpalić konsoli. Tyle z historii, przejdźmy teraz do faktów.
    Dane konsoli:
    Xbox 360 Elite 120 GB MFR Date - 2009.08.25
    Płyta główna Jasper
    Napęd Lite-on DG-16D2S-09C July 2009

Po włączenie konsoli z podpiętym napędem zaraz po ukazaniu się logo Xboxa wyskakuje kod błędu E 64.

Po odpięciu napędu konsola startuje normalnie. Poniżej screen danych systemowych.

Wersja dashboardu jak widać na powyższym zrzucie to 2.0.13599.0
    Próbowałem odczytać klucz napędu alby od nowa przeprowadzić flashowanie napędu, zrobiłem probe, lecz napęd nie został wykryty przez JungleFlashera (wyłączyłem wymuszanie podpisów sterowników, oraz w biosie sprawdziłem opcje IDE).

Nie wiem dla czego, ale jak miałem podpięty dysk (konsola znalazła save i konta użytkowników zapisanych na dysku) to wchodząc w opcje konsoli i pamięci dostawałem komunikat o braku pamięci masowych.

Przechodząc do sedna, chciałbym się was poradzić jak zabrać się do ożywienia konsoli. Próbować flashować napęd, czy może pomyśleć o RGH. Druga opcja bardziej by mi odpowiadała. Tak nawiasem to z zawodu jestem informatykiem, swego czasu byłem na praktykach w serwisie RTV (za czasów telewizorów kineskopowych). Z lutowaniem mam od czasu do czasu styczność.

Jeżeli polecicie mi RGH i nie było by problemem to prosiłbym o jakieś wskazówki (linki do tutoriali) dotyczące tej przeróbki.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1106
    Punkty za osiągnięcia:
    113
  4. jaszczurka23

jaszczurka23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    81
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    jeśli napęd nie reaguje to powstał brick oczywiście do odratowania potrzebujesz dvd key z tej konsoli i robisz za pomocą np programatora maximus lizard , usb pro itp ew dosflash , jungleflasher a jak się czujesz na siłach to wal z rgh1 jak masz dalej taki dashboard bootowanie szybkie będzie, uzyskasz klucz dvdkey jak źle odczytałeś lub nie masz wcale potem wszystko zrobisz sam flas***ąc napęd , zwyczajnie flash napędu się skopał po aktualizacji było wiele razy o aktualizacji i cofnieciu przeróbki tym samym zawieszenia konsoli

5. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1064
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Nie skopal sie zwyczajnie flash napedu. Tu brakuje calego fw co idzie ze klucza nie zdobędzie z napędu. Można ewentualnie zrobic erase napędu w ciemno zobaczyc czy uklad zostanie wykryty. Klucz do zdobycia po rgh

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

Wczytywanie...

Poleć forum