1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 dobry serwis.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez julek199, Styczeń 8, 2011.

1. julek199

julek199 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam
    mam taką prośbę muszę naprawić mojego Xbox ale nie wiem w którym serwisie ogłaszającym sie na ALLEGRO .Proszę o podanie mi sprawdzonych serwisów .
    Xbox 360 premium xenon ma rrod 3diody

2. Lotnik421 Xbox One

3. Maniak123

Maniak123 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Czesc.Ja radze nie naprawiac,moi koledzy tez dali do naprawy konsole i po kilku miesiacach znowu to samo.Szkoda pieniedzy,wydasz pewnie 150 zl za naprawe.Moim kolegom niby jakies luty extra zamontowali cudy na kiju zeby klienta zachecic i wlasnie po kilku miesiacach ponownie 3 diody:( jesli nie masz kasy kup konsole na raty,wersje arcade kupisz za 700 zl i masz wszystko nowe.Pewnie masz konsole przerobiona wiec nie dajesz na gwarancje,wiec kup nowa i przerob.Pozdro

4. walion

walion Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ja bym go oddał do serwisu GRY-SKY w Bydgoszczy sprawdzony serwis nigdy nie miałem żadnych problemów z nimi (ale tylko przerabiałem ;-)) ale za to dwóch moich kolegów którzy dali konsolę do nich z RROD nie żałują konsolę dostali średnio koło lub po dwóch tygodniach i konsolki śmigają jak nowe więc ci polecam bo nie ma u nich lipy a i radą posłużą jak coś i co najważniejsze nie ściemniają że naprawią coś czego nie da się naprawić albo drogo wyjdzie.

5. Maniak123

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    A moze Ty prowdzisz ten serwis i teraz robisz sobie reklame?Julek 199 nie dawaj do serwisu konsoli,bo teraz wydasz okolo 150 zl to juz masz akurat np: na 3 raty :) a co nowe to nowe:)przerobka jest tania,gry masz to zainwestuj w nowy sprzet,pada ktorego dostaniesz i karte pamieci mozesz sprzedac na allegro i czesc kasy Ci sie zwroci:)

6. Maniak123

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jeszcze raz ja:) a co zrobisz jak drugi raz padnie Ci konsola?znowu wydatek 150 zl,czyli lacznie 300zl,prawie polowa nowej konsoli i znowu dasz do serwisu,oni daja gwarancje na miesiac bo wiedza ze w ciagu miesiaca nie padnie konsola i maja zarobek

7. walion

walion Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Nie prowadzę go nic z tych rzeczy . po prostu julek199 chciał dobrego serwisu z Allegro a ja uważam GRY-SKY za właśnie dobry serwis chciałem tylko pomóc a jego sprawa czy z tego skorzysta czy nie może i macie racje konsola na raty to nie jest najgorszy pomysł a tą zepsutą możesz na części sprzedać lub wystawić jako uszkodzoną i jakiś hajs zawsze z tego będzie i na parę ratek styka.

8. xbox rrod

xbox rrod Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
  9. Maniak123

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Julek nie sluchaj:) naped jeszcze mozesz sprzedac z tej konsoli na allegro he he,nie dawaj do serwisu,ja Ci dobrze radze.Jak dasz do serwisu konsole i potem sie zepsuje wspomnisz moje slowa:)

Wczytywanie...

Poleć forum