1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 + dodatki

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez maciekcz11, Listopad 11, 2012.

1. maciekcz11

maciekcz11 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam
    Chciałbym się dowiedzieć ile może być warty mój zestaw więc tak:
    -gra Dragon Age
    -gra Forza Motorsport 3 a takze 4
    -gra Tom Clancy's End War
    - 2 pady
    - xbox 360 z roku 2008 dysk 60GB
    -oczywiście do tego zasilacz, słuchawka na uszy z mikrofonem
    - torba na xboxa REWELACYJNA TORBA DO KONSOLI XBOX 360 - MUST HAVE! (2757990973) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. o taka

I teraz pytanie, w mojej konsoli wgrana jest przerobka LT 1.0 wiem że jest ona już przestarzała, słyszałem o czymś takim że po aktualizacji ona spada, więc czy warto ją usuwać przed sprzedażą czy nie. Odnośnie napędu to napęd wymieniłem 2 lata temu na Lite-on nowiutki ponieważ było mi to potrzebne do przerobienia na LT. Jaką proponujecie cene za cały zestaw. Czy może sprzedawać to oddzielnie?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Dudki

Dudki Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Odp: Xbox 360 + dodatki

Sprzedaj,wszystko oddzielnie. :)

4. maciekcz11

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    No dobrze powiedzmy że oddzielnie, ale jakie ceny powinienem dać na poszczególne rzeczy i co z tą przeróbką zrzucać czy nie?

5. Dudki

Dudki Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Odp: Xbox 360 + dodatki

Przerobke, zrzucaj.
    Wycene zostawie komus innemu.

6. maciekcz11

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Czyli wystarczy że konsole podłączę tylko do internetu na chwilę i wtedy spadnie przeróbka tak? dobrze rozumiem

Wczytywanie...

Poleć forum