1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 doradzenie z 3 opcji

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Slawek Słowik, Październik 6, 2014.

1. Slawek Słowik

Slawek Słowik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam poszukuję xboxa 360 najlepiej z RGH i mam 3 opcje

Ja posiadam Xbox 360 Elite Jasper 60 GB swojego bez przeróbek

lepiej xbox 360 slim 4 GB bez zasilacza z uszkodzonym napędem z RGH 100 % sprawny za 250 zł

czy xbox 360 slim 4 GB bez żadnych przeróbek stan idealny za 250 z zasilaczem i kablem HDMI

Oczywiścię chcę konsole z przeróbką RGH bo bez przeróbek mam jedną i nie wiem czy sens jest kupować ta 3 opcję choć wydaje mi się bardzo korzystna.Myslę że Slim jest jeszcze mniej awaryjny od Jaspera bo jest to 1 układ i wydziela mniej ciepła chodź jaspery są już chyba bardzo wytrzymałe. Koszt tego drugiego xboxa 360 slim z RGH był by 310 zl z zasilaczem z 340 zl około z dobrym pendrivem 16 GB z Adaty.Proszę pisac co o tym sądzicie jakie by było najlepsze rozwiązanie zaznaczę że w Jasperka już bym wydal z ponad 600 zł jak bym go przerabiać chciał i jeszcze bym musial go wysylac i płacić kilkakrotnie za wysyłkę to koszty by były duże

2. Lotnik421 Xbox One

3. DuelosXX

DuelosXX Banned Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    okolice Krakowa
    nie wiem skąd wytrzasnąłeś slima za 250zł ale jest to chyba cena za konnsolę bez dysku, zasilacz i hdmi.
    jeżeli masz jedna konsole bez przeróbki i kupujesz gry i grasz to nie widzę potrzeby zakupu drugiej konsoli chyba że potrzebujesz przeróbki to tak jeżeli nie to lepiej kupić ps3 i ograć eksy na tą konsolę

4. Slawek Słowik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    właśnie ta konsola z RGH jest bez dysku i zasilacza ale dysk zawsze mozna zrobic z pendrive i poszukuję konsoli własnie aby nie kupowac gier a Jaspera myslalem sprzedac i kupić coś gotowego z przeróbka

5. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1259
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Jakbyś miał slima to wybór był by prosty nr. 2, ale tak to żadna okazjia kupić golasa za takie pieniądze bo doliczysz dysk, pada, zasilacz, kable, przesyłki. Zapytaj się np. #orso może będzie miała jaspera z rgh, bo jam masz fata to wygodnie było by kupić fata, jedynie dysk będziesz musiał dołożyć.

6. Slawek Słowik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    wiesz co Pada akurat dokupywac nię bede musial bo mam swojego i kabel HDMI też tylko zasilacz za 50 zl i nic pozatym no i pendrive 16 GB z Adaty szybkiego także koszt będzie z 350 zl za Slima z RGH tylko że napęd popsuty laser ale do RGH chyba napęd nie potrzebny co nie? Koleś ma mi dziś nagrać filmik jak to chodzi to wam pokaże i zobaczycie czy warto czy nie

7. krzys1190

Polubienia:
    1259
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    16GB do RGH ? Trochę mało chyba że olewasz wszystko powyżej 1 płyty, w dodatku jeszcze bez napędu.

8. Slawek Słowik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    to to za mało będzie? ale na RGH naped niby nie potrzebny to co wkońcu najlepiej zakupić oprócz phatów przerobionego za taką cene a laser w tym napędzie nie wystarczy wymienic? bo na przeróbke bym wydał z 200 ileś zł napewno do tego jaspera a tu już mam za 250 zl gotowca a tam jeszcze konsole by mi uszkodzona przyslali albo wcale

http://olx.pl/oferta/xbox-360-slim-rgh-CID99-ID7jGTj.html

9. krzys1190

Polubienia:
    1259
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    te 16GB zmaleje do ~13 bo pen ma tak naprawdę 14,4/7 (zależy od kości) do tego jeszcze musisz mieć około ~500MB wydzielone na FSD + pluginy + inne. Jedna płyta to jest orientacyjnie ~8GB
    Przykład ? F4 to jakieś 8 + 5 + 2,7 GB

Pen to się przydaje osobno do przenoszenia treści pomiędzy pc a konsolą. Ja nie wiem może będziesz grał tylko w jedną grę na raz to ci wystarczy pen 32GB ;)

10. Slawek Słowik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
  11. xayanix

xayanix Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Lepiej zainwestować w dysk niż płacić tyle za pendrive.

12. Slawek Słowik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    ale pendriva też trzeba kupić co nie? aby gre pobrana wrzucic na pendrive a potem na dysk?

13. krzys1190

Polubienia:
    1259
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Złe ni są, sam mam dwie 16 a znajomy tą wersję 32. Osobiście wole kingstony, na tych adatach mi się komputera dziwnie często zawiesza a gdy używam kingstona to się jeszcze nie zdarzyło, ale to może być odosobniony przypadek. W cenie tego pena kupisz używany dysk 80GB, to jest bardziej komfortowa opcja niż pendrive.

Zrobisz jak uważasz.

14. Slawek Słowik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    ale pendrive też trzeba kupić co nie? aby gre wrzucić a niego a potem na dysk

15. Slawek Słowik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    ale mi chodzi że jak pobierzesz gre z neta to trzeba jakoś go przeniesc z kompa na xboxa i pendrive chyba potrzebny chyba ze lepiej dysk jakis 80 gb zewnetrzny jak mówisz

16. krzys1190

Polubienia:
    1259
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    FTP po kablu można.

Wczytywanie...

Poleć forum