Xbox 360 dostanie nowy dashboard już 6 grudnia?

CSpec

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Na live juz nie dziala batllefield 3 nie obslugiwana plyta. czyli czekac lt+3.0
No to chyba tylko u ciebie.
 

ZdzichoTnT

Użytkownik
Użytkownik
do kaki To wyjaśnij mi proszę znawco rynku, przy założeniu że większą sprzedaż zawsze równa się niższa cena, dlaczego cena paliwa pomimo ciągłej większej sprzedaży nie spada? I to było tyle jeżeli chodzi ceny gier zawyżone przez piratów. istnieją badania naukowe na ten temat, że drastyczny spadek piractwa nie wpłynie ns ceny w znaczący sposób.Inna kwestia to moralny aspekt tej sprawy tzn czy można oszukiwać itd ale to już inny temat.
 

Prz3mo

Xbox One
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
do kaki To wyjaśnij mi proszę znawco rynku, przy założeniu że większą sprzedaż zawsze równa się niższa cena, dlaczego cena paliwa pomimo ciągłej większej sprzedaży nie spada? I to było tyle jeżeli chodzi ceny gier zawyżone przez piratów. istnieją badania naukowe na ten temat, że drastyczny spadek piractwa nie wpłynie ns ceny w znaczący sposób.Inna kwestia to moralny aspekt tej sprawy tzn czy można oszukiwać itd ale to już inny temat.
porównywanie ceny paliwa do ceny gier jest kompletnie chybione.
Wiesz dlaczego ceny paliwa rosną pomimo tego, że jest na nie ciągle to większe zapotrzebowanie?
Z tego powodu, że jest na nie coraz to większe zapotrzbowanie i czy cena będzie za 4 zł za litr czy 20 zł za litr to nic. Nikt nie straci bo i tak kupiz benzyny za 100 zł kwestia tego, że mniej będziesz jeździł, a oni mają więcej kasy i więcej paliwa do sprzedania.
Do tego należy dodać, że ropa jest surowcem, którego zapasy na ziemi się kurczą więc naturalne jest to, że cany lecą w dół i gdy stanie sie to towar ekskluzywny to litr będzie po 500 $ i tyle.

Ceny gier nie spadną to raczej pewne ale z innego powodu którym jest konkurencja. Każdy minimalnie obeznany z marketingiem wie, że klienta przyciągnąć można za pomocą ceny lub jakości.
Jeżeli Jakość jest regularnie poprawiana i wielkich batali tu nie ma ( poza wielkim bum EA przed premierą BF'a które to bum okazało się burzą w szkalnce wody )
cenowo zaś walczyć nie muszą. COD ma zagwarantowanych klientów poprzez brak większych zmian bla bla bla kupi sporo osób więc po co mają zmniejszać cene? Nie ma sensu. EA też sprzedaje gry w wielkich ilościach, a skoro rywal nie obniża cen to i oni też nie. Tak więc gry EA nie będą tańsze do czasu gdy gry Acti nie ztanieją czyli nigdy.
Spadek gier można zauważyć tylko dla gier, które nie toczą wielkich bitew i nie należą do tych gigantów. Dead Island 170 zl w dniu premiery Forza 4 - 160 GOW 3 170 zł wiedźmin pre ordery po 179 zł chyba.
Żeby ogólny spadek cen został odnotowany to jedna firma musi stracić sporo i obniżyć ceny ( np Acti ceny cOD'a ) i w ślad za nimi będą musieli podążyć inni bo już nie będzie w przeciwnym razie miejsca dloa nich na rynku
 

-mysza-84

Świeżak
Świeżak
Dlaczego nie zadowoli?????? Czyzby wywalił lt 2,0 jak poprzedni dash ????? prosze o jakies info bo nie wiem czy aktualizowac jak wyjdzie
 

g_r_a_d

Świeżak
Świeżak
Zastanawia mnie jak przebiega taka aktualizacja.
Myślicie że 6 grudnia włączy się update na kilku milionach konsol na raz?
Czy na przykład, aktualizacje zaczną się 6 grudnia i jedna konsola zaktualizuje się 7 grudnia a konsola u kolegi dopiero 2 lutego 2012,
a może nowe dashe są już na konsolach, tylko staną się aktywne 6 grudnia.
 

mintaj

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
zrobią jak zawsze do południa zaktualizują Amerykę a popołudniu Europa+Azja.

Myślicie że 6 grudnia włączy się update na kilku milionach konsol na raz?
nie wszyscy są online i to w jednym czasie :cool: dadzą rade nie raz to robili :p
 

mk89

Użytkownik
Użytkownik
czekamy czekamy :) jak myślicie, YT+Skype tylko dla Złotych ;)?
 

slawek70

Użytkownik
Użytkownik
Jestem beta testerem nowego dasha i nie ma tam nic ciekawego. Choć wygląd miły dla oka, całkowite sterowanie kinectem, wyszukiwarka bing i tyle.
 

DJDIDO88

Użytkownik
Użytkownik
niemiłym zaskoczeniem może być to info:

O to lista aplikacji które mają się pojawić od razu po wprowadzeniu wersji finalnej ( w nawiasach kraj w którym aplikacji będzie dostępna ) :

Last.FM (US & UK)
FoxTel (AUS)
Sky (UK & IE)
Canal+ Play (FR)
Canal a la Demand (FR)
Foot+ (FR)
Monaco (FR)

Niestety, na tej liście Polski nie widać
 

Adamo169

Użytkownik
Użytkownik
To fakt jak zwykle dla Polaka nic ciekawego się nie należy inni mają lepiej
 

Lewis

Użytkownik
Użytkownik
i stało sie :D za niedługo update ;D ciekawe co z tego bedzie :D dobrze ze nie mam przerobionej konsoli :D z tego co czytałem to grubo BANy poleca:D
 

Kondorro

Użytkownik
Użytkownik
Co miało sie stać?Nie ma jej jeszcze wiec po co ta radość?Jak nie wprowadzą YouTube to mam ten update głęboko w d.pie.


Sent from my iPhone 4S using Tapatalk
 

DJ.Bart

Użytkownik
Użytkownik
Jak zwykle dla Polski nic nowego płace abonament gold a jest ubogo mam tego dosyć chyba czas zmienić region.
 

F-14 Tomcat

Użytkownik
Użytkownik
Polacy zasługują na więcej
 

mav571

Użytkownik
Użytkownik
Tak jak mówisz. Chyba już czas wrócić z kontem do U.S.
Wystarczająco długo byłem i płaciłem za polskiego live na którym nic nie ma.
 

visor87

Użytkownik
Użytkownik
A skąd będę mógł pobrać tego nowego dasha ?
 

bruck7

Użytkownik
Użytkownik
z internetu
 

randnd

Użytkownik
Użytkownik
Co miało sie stać?Nie ma jej jeszcze wiec po co ta radość?Jak nie wprowadzą YouTube to mam ten update głęboko w d.pie.


Sent from my iPhone 4S using Tapatalk
To jak z tym jutubem ?? :) Bedzie w koncu w regionie PL ?? Tylko nie mowcie ze nie bo wtedy to i ja mam gdzies ta aktualizacje. Tylko na ten dodatek czekam. Jak nie bedzie emigruje.

i stało sie :D za niedługo update ;D ciekawe co z tego bedzie :D dobrze ze nie mam przerobionej konsoli :D z tego co czytałem to grubo BANy poleca:D
A jak nie beda dostajesz Bana na forum za sianie niepewnych informacji. Pozyjemy zobaczymy.
 

Kondorro

Użytkownik
Użytkownik
To jak z tym jutubem ?? :) Bedzie w koncu w regionie PL ?? Tylko nie mowcie ze nie bo wtedy to i ja mam gdzies ta aktualizacje. Tylko na ten dodatek czekam. Jak nie bedzie emigruje.



A jak nie beda dostajesz Bana na forum za sianie niepewnych informacji. Pozyjemy zobaczymy.

Chyba nie da rady emigrować konta PL na UK lub USA.No nic to będę korzystać z drugiego konta.Wszystkie gamescore pójdzie się jeba.ć.

Tu macie link na którym widać o której godzinie i w jakim kraju będzie aktualizacja.

http://www.fayp.com/vi-8oizF.png
 

bruck7

Użytkownik
Użytkownik
dopiero o 16 polskiego czasu będzie update??
 

Do góry Bottom