1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 Dual NAND.

Temat na forum 'Co kupić?' rozpoczęty przez Maniecki, Kwiecień 30, 2014.

1. Maniecki

Maniecki Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam was serdecznie. Co sądzicie o tej konsoli? Oczywiście dokupiłbym jeszcze pada. Jak wygląda sytuacja z tymi powystawowymi? Naprawdę są tak zniszczone? Co mam sądzic o tej ofercie Bystrego? Warto? Proszę o konkretne opinie

XBOX 360 SLIM + 500GB +RGH +RGX +LT 3.0 +DUAL NAND (4187882336) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

2. Lotnik421 Xbox One

3. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    787
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Warto brać sprzęt od Pawła (ubiegnę komenty innych tak wiem to mój kolega ). Sprzęt powystawowy może nosić minimalne ślady ale nie będą to głębokie rysy, samo wykonanie przez niego rgh jest jak najbardziej poprawne no i pełen support po sprzedaży a w razie awarii masz gwarancję. Popatrz na ilość sprzedanych konsolek i ilość komentarzy.

Z innych użytkowników masz jeszcze
    Akir
    Ankoholik
    Dexter
    MsFormat
    Opeael2
    jak kogoś pominąłem SORRYY
    chłopaki też mają sprzęt na sprzedaż i są fachowcami.

1 osoba to lubi.
  4. Morph

Morph Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tarnów
    Możesz zakupić jak nadmienił orso najważniejsze że to fachowiec, szmelcu nie sprzedaje a kilka małych rysek da się przeboleć, noi oczywiście jego gwarancja z którą kiepskawo u niektórych sprzedawców np z allegro

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum