1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 - DVI

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez maniekzsk8, Październik 18, 2011.

1. maniekzsk8

maniekzsk8 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wszystkich forumowiczów.
    Chciałbym opisać mój problem i licze na pomoc z waszej strony.

Posiadam konsole xbox z wyjściem hdmi i najnowszym oprogramowaniem do tego mam monitorek 20 cali z wejściem cyfrowym dvi-d.
    Podłączyłem konsole w taki sposób:

KONSOLA -> KABEL HDMI -> PRZEJŚCIÓWKA Z HDMI NA DVI-> MONITOR

w ustawieniach rozdzielczości widnieje napis "DVI+A" co świadczy o tym że analogowo odbiera obraz. W jaki sposób mogę wymusić cyfrowe wyświetlanie obrazu ? mój monitorek posiada wejście DVI-D.

Specyfikacja
    MONITOR:
    Monitor NEC 2070NX

PRZEJŚCIÓWKA:
    model zla0619
    link jak wygląda ADAPTOR HDMI MAMA-DVI TATA 24+1 [ZLA0619] - 21.90*lei :

i teraz pytanie co zrobiłem źle ? lub co muszę zrobić aby to działało poprawnie ?

Pozdrawiam Marcin.

Wczytywanie...

Poleć forum