1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

XBOX 360 - Dylemat

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez silver_99, Czerwiec 23, 2010.

1. silver_99

silver_99 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    witam, od kilku dni poluje na allegro na jakiegos xboxa. mam mozliwosc kupienia nastepujacego zestawu:
    - xbox 360 arcade w wersji falcon
    - przerobiona ixtream 1.5
    - dysk 20 gb
    - bezprzewodowy pad
    - +cale okablowanie

w cenie okolo 500zl
    mam kilka pytan do was w tej sprawie:
    - czy faktycznie wersje falcon sa podatne na ROD?
    - jesli jest juz ona przerobiona ixtream 1.5 to bede musial teraz przerabiac na 1.61 zeby pograc w nowsze tytuly? czy wystarczy to co juz jest?
    - ogolnie czy sie oplaca taki zestawik brac :)

ewentualnie czy ktos by mogl mi pomoc wybrac jakiegos xboxa na allegro najlepiej w cenie do 600zl, dobrze by bylo gdyby byla juz przerobiona :)

prosze o szybka i fachowa odpowiedz
    pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. Gryzek

Gryzek XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Krobia
    Jeżeli w cenie ok. 500zł, to się opłaca.
    Tak. W Falconach niestety częściej pojawiają się 3ROD. Nie występuję on w każdej wyprodukowanej konsoli z tą płytą, lecz zdarza się częściej niż z innymi płytkami.

Wieczorem podeśle jakieś linki. Sam też poszukaj :) Ja polowałem na x-a 2 tygodnie i co nóż nowe okazje się trafiały aż w końcu wybrałem ten, który mi odpowiadał.

4. silver_99

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    no ja juz poluje od kilku na xboxa ale jakos nie mam szczescia, nie moge znalezc jakiegos jaspera przerobionego w przystepnej cenie :) bede wdzieczny za linki
    kusi mnie wziasc tego falcona, ale obawiam sie tego 3ROD a skoro konsolka jest przerobiona to serwis jej nie przyjmie wiec pozostaje mi naprawa z wlasnej kieszeni...
    a jak to jest z ta przerobka? jesli tam jest ixtream 1.5 to nie trzeba przerabiac na ixtream 1.61? takie flashowanie tez wiaze sie z wydatkiem :/

5. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Polowanie na Xbox'a ^^

Ja bym polował na Jaspera :D

6. Wonex

Wonex Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Ale nie każdy ma pieniądze na taki sprzęt

7. silver_99

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    teraz tak mysle czy lepiej kupic przerobionego badz przerobic konsole czy lepiej kupic nieprzerobiona i najwyzej raz na jakis czas kupic oryginalna gierke nawet z 2giej reki... z tego co czytalem to z tymi przerobkami pozniej sa jakies problemy i na wypadek awarii nie ma sie gwarancji :/

8. Bursztyn1964

Bursztyn1964 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Katowice
    Nie nie musisz przerabiać na nowszą wersje 1,61 tylko wystarczy ściągnąć program i przerobić obraz ISO na taki wave jaki ci odpowiada

Jeśli pomogłem kliknij dziękuje ;)

9. radekbp29

radekbp29 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    ja bym brał jaspera ale co wolisz

10. SIWYGTR

SIWYGTR Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    POLECAM U MNIE :) UZYTKOWNIK gsm_code konsole xboxy nowe nawet od 640 zl wszystkie rodzaje z pisemnymi gwarancjami i dwuletnim doswiadczeniem tel 791 666 220

Wczytywanie...

Poleć forum