XBOX 360 - Dylemat

silver_99

Użytkownik
Użytkownik
witam, od kilku dni poluje na allegro na jakiegos xboxa. mam mozliwosc kupienia nastepujacego zestawu:
- xbox 360 arcade w wersji falcon
- przerobiona ixtream 1.5
- dysk 20 gb
- bezprzewodowy pad
- +cale okablowanie

w cenie okolo 500zl
mam kilka pytan do was w tej sprawie:
- czy faktycznie wersje falcon sa podatne na ROD?
- jesli jest juz ona przerobiona ixtream 1.5 to bede musial teraz przerabiac na 1.61 zeby pograc w nowsze tytuly? czy wystarczy to co juz jest?
- ogolnie czy sie oplaca taki zestawik brac :)

ewentualnie czy ktos by mogl mi pomoc wybrac jakiegos xboxa na allegro najlepiej w cenie do 600zl, dobrze by bylo gdyby byla juz przerobiona :)

prosze o szybka i fachowa odpowiedz
pozdrawiam
 

Gryzek

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Jeżeli w cenie ok. 500zł, to się opłaca.
Tak. W Falconach niestety częściej pojawiają się 3ROD. Nie występuję on w każdej wyprodukowanej konsoli z tą płytą, lecz zdarza się częściej niż z innymi płytkami.

Wieczorem podeśle jakieś linki. Sam też poszukaj :) Ja polowałem na x-a 2 tygodnie i co nóż nowe okazje się trafiały aż w końcu wybrałem ten, który mi odpowiadał.
 

silver_99

Użytkownik
Użytkownik
no ja juz poluje od kilku na xboxa ale jakos nie mam szczescia, nie moge znalezc jakiegos jaspera przerobionego w przystepnej cenie :) bede wdzieczny za linki
kusi mnie wziasc tego falcona, ale obawiam sie tego 3ROD a skoro konsolka jest przerobiona to serwis jej nie przyjmie wiec pozostaje mi naprawa z wlasnej kieszeni...
a jak to jest z ta przerobka? jesli tam jest ixtream 1.5 to nie trzeba przerabiac na ixtream 1.61? takie flashowanie tez wiaze sie z wydatkiem :/
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Polowanie na Xbox'a ^^

Ja bym polował na Jaspera :D
 

Wonex

Użytkownik
Użytkownik
Ale nie każdy ma pieniądze na taki sprzęt
 

silver_99

Użytkownik
Użytkownik
teraz tak mysle czy lepiej kupic przerobionego badz przerobic konsole czy lepiej kupic nieprzerobiona i najwyzej raz na jakis czas kupic oryginalna gierke nawet z 2giej reki... z tego co czytalem to z tymi przerobkami pozniej sa jakies problemy i na wypadek awarii nie ma sie gwarancji :/
 

Bursztyn1964

Banned
Użytkownik
Nie nie musisz przerabiać na nowszą wersje 1,61 tylko wystarczy ściągnąć program i przerobić obraz ISO na taki wave jaki ci odpowiada


Jeśli pomogłem kliknij dziękuje ;)
 

radekbp29

Banned
ja bym brał jaspera ale co wolisz
 

SIWYGTR

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
POLECAM U MNIE :) UZYTKOWNIK gsm_code konsole xboxy nowe nawet od 640 zl wszystkie rodzaje z pisemnymi gwarancjami i dwuletnim doswiadczeniem tel 791 666 220
 

Do góry Bottom