1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 Dysk 2,5 problem z podpięciem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez AndrzejJanusz, Wrzesień 5, 2015.

1. AndrzejJanusz

AndrzejJanusz Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam
    Otóż mam dysk 2,5 cala WD 120 gb,niestety posiada on wejście starego typu-piny zamiast wejścia sata.I w tym miejscu mam do was pytanie-czy istnieją jakieś przejściówki do takiego typu dysków czy będę musiał kupić inny dysk twardy?
    Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Kupic nowy musisz

Wysłane z mojego SM-N7505 przy użyciu Tapatalka

4. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1238
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Potrzebowałbyś coś takiego tylko ale do Xboxa już tego nie wsadzisz.

Masz dysk IDE, jak nie masz RGH to i tak zamontowanie go do konsoli nic nie da. Za ~100zł kupisz oryginalny dysk 250GB

Wczytywanie...

Poleć forum