1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 dysk pytanie

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez Gontar, Maj 22, 2010.

1. Gontar

Gontar Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam

Posiadam wersje XBox360 Arcade Jasper, mam go pół roku, nie gram Online. I mam pytanie jak gram bez dysku to xbox bardzo zużywa napęd ?? Bo tylko ze względu na to rozważam kupno Dysku. Hałas xboxa podczas czytania gier mi nie przeszkadza, tylko boje się o uszkodzenie mojej konsoli.. Prosze o pomoc

2. Lotnik421 Xbox One

3. dziend0bry

dziend0bry Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Legnica
    no laser się ostro zuzywa. szczegolnie przy grach,gdzie generuje duzo grafiki.

GTA IV - rok grania, nawet nie,pol roku - i masz po napędzie

4. DeluVegaz

DeluVegaz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Warto zainwestować w dysk innym slowem :)

5. pemek

pemek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Krk
    nie ważne w co grasz, instalując gry na dysk mniej zużywa się laser więc to samo przez się skłania do zakupienia hdd.

6. MaryGave

MaryGave Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zawiercie
    Same plusy min szybsze loadingi oraz mniejsze prawdopodobnieństwo że zmuli Ci bo płytę będzie czytać albo lekko zarysowana

7. Qazimodo

Qazimodo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Alfa Centauri
    owszem dysk to dobra rzecz - polecam ,ale w razie czego na Xboxa masz 2 lata gwarancji :)
    więc jak ci szum napędu nie przeszkadza to dałbym sobie spokój - jak kto woli

8. masiusgn

masiusgn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    E tam pol roku grania w gta4 jak jest dobry napęd to szybko się nie zużyje laser ... jak jest jakiś lipny to moment może się zrypać to też zależy w dużej mierze od tego kto ile gra ... I napędy w cale się tak szybko nie sypią ja mam już 1,5 roku... i grałem przez rok prawie po 4 godziny a nawet wiecej dziennie i nic do tej pory sie nie zepsuło...

9. BCG-pl

BCG-pl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Poznań
    jesli sprzedaja xboxa bez dysku to znaczy chyba ze bez niego konsola nie powinna sie uszkodzic. czasami pomyslcie ludzie, jaki mialoby sens sprzedawanie sprzetu do grania ktory sie od tego grania psuje? to tak jakby sprzedawac glosniki ktore psuja sie kiedy sluchami glosno muzyki...

10. hehe925

hehe925 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    dzieńdobry jakby gta IV jechało laser to by MS coś zrobił,obojętnie jaka gra tak samo laser zostaje wykorzystywany i nie gadaj że ostro się zużywa bo znam osoby które mają falcony dwuletnie bez dysku

11. Apacer

Apacer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polkowice
    Dysk poprawia tylko wczytywanie gier, nie ma artefaktów i znikających dróg (gta4). Laser nie zużywa się tak "masakrycznie".

Skoro masz konsole na gwarancji to używaj ją do tego do czego jest przeznaczona, czyli do grania, a nie martw się o napęd...

12. grzzawodnik

grzzawodnik Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Siema. Mając przeróbkę xbr jaki polecicie do kupienia dysk zewnętrzny???? Pomóżcie ;) sory że tu pisze ale nie mogłem znaleźć tematu.

Wczytywanie...

Poleć forum