Xbox 360 dysk twardy problem.

Fleder94

Użytkownik
Użytkownik
Witam mam problem z oryginalnym dyskiem 120gb mianowicie ściągnołem sobie demko blur i po pewnym czasie wyłącza się ono i wyskakuje komunikat "nie można odczytać płyty" na innym forum polecono mi sformatować dysk więc tak zrobiłem ale nadal to samo aha ten błąd miałem również przy demie Splinter Cell Conviction.
 

lizok93

Użytkownik
Użytkownik
a to demko z płyty odtwarzasz?? to prawdopodobnie źle ci się nagrało, płyta zapsuta albo (odpukać) zaczyna ci sie naped psuc :/ ...
 

Fleder94

Użytkownik
Użytkownik
odtwarzam je z dysku
 

KrystekxDD

Użytkownik
Użytkownik
to mozliwe ze dysk posiada bad sektory i dlatego tak sie dzieje
 

Fleder94

Użytkownik
Użytkownik
czyli co oddac na gwarancje?
 

KrystekxDD

Użytkownik
Użytkownik
no wiesz skoro formatowanie nie pomoglo i dalej tak sie dzieje to wedlug mnie ten dysk musi miec jakies bledne sektory i na twoim miejscu bym oddal go na gwarancje
 

adidas2009

Użytkownik
Użytkownik
Masz Bad Sectory w dysku.
 

Fleder94

Użytkownik
Użytkownik
ok czyli gwarancja a te bad sektory to tak losowo sie przydzielaja czy jak ?
 

Jarek882

Banned
Użytkownik
Bad sectory wystepuja wtedy gdy np. grasz i momentalnie braknie napiecia i konsola sie wyłącza, wtedy dysk sie uszkadza. Bad sectory nie przydzielaja sie losowo tylko tam gdzie jest dany sektor odczytywana to ona sie uszkadza..
 

Fleder94

Użytkownik
Użytkownik
Wydaje mi sie ze to mzoe byc wina ze podlaczam headset normalnie rozgralem jakies 6-7 wyscigow w blura zacozlem gadac z kumplem i po chwili gra padla cyz to mozliwe?

Jakby co daje link gdzie kupiłem dysk http://allegro.pl/item989150936_dysk_120_gb_xbox_360_microsoft_hdd_nowy_proplay.html
 

Fleder94

Użytkownik
Użytkownik
Odświeżam
 

thomasho

Użytkownik
Użytkownik
to na pewno nie jest wina headseta... i następnym razem nie odświeżaj tematu jak ostatniego posta napisałeś wczoraj

oddaj na gwarancję
 

the-man

Użytkownik
Użytkownik
Po co odświeżasz przecież każdy Ci napisał, że masz bad sector Uszkodzony sektor ? Wikipedia, wolna encyklopedia oddajesz dysk na tą lipną gwarancje i już po krzyku. Oni odeślą Ci trupa z powrotem i wtedy odświeżysz ;)
Moje pytanie jest takie który oryginalny dysk M$ ma 3 miechy gwarancji ? :DD Proszę was róbcie zakupu rozważniej, ja na zwykłą 250 którą przerobiłem do X w Prolinie mam 5 lat gwarancji.
 

thomasho

Użytkownik
Użytkownik
3 miechy gwarancji? Pierwsze słyszę, przecież na sprzęt masz 12 miesięcy gwary
 

Do góry Bottom