1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

xbox 360 dysk twardy

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez michanow, Styczeń 20, 2010.

1. michanow

michanow Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    witam, zakupiłem dysk twardy 250GB do mojego xboxa arcade z allegro i czy możecie powiedzieć mi czy on jest oryginalny microsoftu czy nie, ja się za bardzo nie znam na tym. Wasza odpowiedź i tak nic nie zmieni, bo już jutro będzie, ale chciałbym wiedzieć i jak jest z tym blokowaniem nieoryginalnych dysków, są to sporadyczne przypadki czy szykuje się coś więcej? Dziękuję-tak z góry;)
    link http://allegro.pl/item889628619_dysk_250gb_do_microsoft_xbox_360_kompletny_nowy.html

2. Lotnik421 Xbox One

3. portals

portals Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Ciężko sprawdzić,ale ryzyko zablokowania z powodu dysk jest niskie

4. mistrzmtb

mistrzmtb Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Zielona Gora
    Nigdzie nie jest napisane, że jest to oryginał, ale dysków nie blokują za to, że są nie oryginalne.

5. michanow

michanow Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    właśnie dzisiaj dotarł do mnie ten dysk, niby plomba gwarancyjna jest, hologram microsoftu też, ale nie wiem. A aukcję polecam towar dostałem 24h po wpłacie pieniędzy.

6. InPirats

InPirats Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Polska
    wygląda,na oryginalnego, po obrazkach ciężko jest stwierdzić.

7. Davvido

Davvido Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Nie ma oryginalnych i nieoryginalnych dysków! Dysk to dysk!!! Obudowa natomiast nie jest oryginalna.

8. the-man

the-man Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Oryginalny dysk jest zapakowany w blister i ma więcej znaczków M$ niż Bill na gaciach. Nie tylko naklejek, ale także wytłoczony napis. Ten nie pochodzi od M$.

9. sosik1

sosik1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Zawiercie
    Chwila, bo też kupiłem ten dysk u tego typa z Allegro. Czyli że to nie jest oryginał od Microsoftu? Niby hologram jest, plomba gwarancyjna. Nawet w takim ładnym, zielonym, Xboksowym pudełeczku był zapakowany. :p

10. Davvido

Davvido Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
  11. mistrzmtb

mistrzmtb Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Zielona Gora
    Z tego co wiem wersje 250 gb były tylko w czarnych obudowach ;D Więc tylko ta metalowa tabliczka jest przełożona do normalnej obudowy HDD dysk zapewne jest nieoryginalny i pewnie nie masz na niego gwary od m$

12. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    to nie jest oryginal, oryginaly sa w blisrze. w srodku na bank jest WD a obudowa chinska - dealextreme.com ;) raze z chinskimi obudowami masz naklejki laczni z ta plomba MS ;)

Wczytywanie...

Poleć forum