1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 dziala tylko w pozycji stojacej,a jak lezy to nie dziala? jaka przyczyna?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez DonPedro1979, Listopad 6, 2011.

1. DonPedro1979

DonPedro1979 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam Wszystkich
    Problem polega na tym że Xbox działa tylko w pozycji stojącej,działał normalnie do tej pory i nie było z nim żadnych problemów,konsola jest nie przerabiana i nic poza graniem nie było z nią robione,użytkowana była zawsze w pozycji leżącej,a tu nagle po włączeniu żadnej reakcji dopiero jak ją postawiłem zaczęła normalnie działać co może być tego przyczyną ?
    Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Laser

Wysłano z LG-P500 z użyciem Tapatalk

4. DonPedro1979

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tak podejrzewałem,bo miałem tak przy PS2,więc wychodzi na to że i Microsoft wsadza gówniane lasery do swoich produktów,bo jak się sypią od samego używania to dobre nie są,a konsola ma dopiero 2 lata i gry zawsze instaluje,więc napęd katowany nie jest,płyty też nie są porysowane TOTALNY SHIT!

5. norbert910

norbert910 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    To, że tobie tak się stało nie znaczy, że M$ wsadza do ix'a gówniany laser. Gdyby tak było to xbox już by ledwo żył (nie chodzi mi o grafikę i wydajność).
    Kilka defektów, nie znaczy, że konsola to shit; z elektroniką dzieją się różne rzeczy.

6. KLAIN

KLAIN Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zamość (okolice)
    a co ma laser do dzialania konsoli poza czytaniem plyt ?? jesli konsola nie wlacza sie to pewnie cos jest z kablem zasilacza lub jakis zimny lut i zmiana pozycji sprawia ze polaczenie zaczyna dzialac. ja bym posprawdzal pod tym kontem.
    nie wiem tez czy dioda ma znaczenie jesli by padla lub czujnik ten od pozycji wlasnie.

7. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Zle doczytalem, zdawalo mi sie ze plyt nie czyta

Wysłano z LG-P500 z użyciem Tapatalk

8. DonPedro1979

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Chyba będę musiał ją oddać gdzieś na sprawdzenie,bo właśnie o to chodzi że się nie włącza gdy leży zero reakcji,a jak się położy to działa normalnie.Odnośnie laserów w konsolach to mam przykre doświadczenia w ps2 wymieniałem po 2-óch latach,teraz siadł mi w ps3,tyle że jak to będzie w Xboxie to nie kosztowna sprawa,Sony trzeba przyznać że się nie popisało nawet w serwisie mi to powiedzieli,że mają bardzo czułe lasery.Tak jak kolega KLAIN napisał to niema nic wspólnego z odczytem płyt tylko z ty,że wogóle się nie chce włączyć za bardzo to skomplikowane żeby samemu w tym grzebać :(

9. Maniak123

Maniak123 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ja mam tez smieszny problem z konsola.Mam przerobiona,stare gry ktore maja po 3 lata chodza normalnie,a te nowe gry ktore ostatnio wypalalem nie chca chodzic za pierwszym razem i jak mam ochote pograc w nowosci odpalam jakas stara gre na pol godz,pogram i wtedy chodza nowe gry,troche jest zamoty ale moja konsola ma juz trzy lata i chce laser do konca wymeczyc.Ostatnio pytalem sie o nowy czytnik z montazem to powiedzieli mi w serwisie 150zl,wiec jak padnie laser to wymieniam.Moj kolega mial x360 to padl mu po pol roku,mial jeden z pierwszych modeli.Ogolnie slyszalem ze x360 padaja jak muchy,moj jeszcze jakos dziala a gram codziennie

10. Kozi3214

Kozi3214 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Okolice Wrocławia
    Spróbuj podociskać kabel od zasilania tam przy zasilaczu (tej kostce dużej:D) i przy konsoli, mi tez nieraz nie łapie, może pomoże.

11. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Kup sam laser, 30zl na allegro. Nie ma sensu calego napedu wymieniac.

Sent from my LG-P920 using Tapatalk

12. domingta

domingta Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ty nas nie wkręcasz. Przecież takie zjawiska są co najmniej paranormalne. Nie chodzi ci o laser?

13. DonPedro1979

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Paranormalne to było jak mi syn powiedział,że zaczął działać jak go postawił :D Widać że w X-ach i takie rzeczy się zdarzają :)

Wczytywanie...

Poleć forum