1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 dziwny problem Ważne!!.

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez Curian666, Maj 21, 2013.

1. Curian666

Curian666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    47
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Dziś wyłapałem dziwny problem z moim Xboxem 360 Jasper 120gb rocznik 2009.

Bowiem gdy w coś gram, po prostu konsola wyłącza się, czasem są trzy czerwone diody, czasem nie. Po ostatni mrazie (10 min temu) przed czerwonymi diodami słyszę jak coś tykocze w zasilaczu, po czym wyskakują 3 czerwone diody i po prostu konsola się wyłącza żaden komunikat na ekranie o jakimś błędzie itp: nic po prostu się wyłącza.

Za każdym razem gdy się wyłączy zasilacz z zielonej kontrolki przechodzi na Offline czyli całkowite wyłączenie, po czym po chwil włącza się pomarańczowa kontrolka, i Xboxa znowu można włączyć. Z tym że znowu wtedy słychać dziwne migotanie w zasilaczu i trzy czerwone diody, i wyłącza się.

Czy coś nie tak jest z zasilaczem ?? czy już ma się na wymarciu ?? jak nie zasilacza to czego to może być przyczyna ??.

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3213
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Spróbuj podłączyć na innym zasilaczu.
    Jak coś w nim strzyka, możliwe, że jest na wymarciu :)

4. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
  5. paxmack

paxmack Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Wroclove
    Może konsola dostaje jakiś przepięć, dlatego awaryjnie się wyłącza? Zmiana zasialacza chyba jest najprostszą i najtańszą na razie opcją :)

6. KaBooM

KaBooM XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    109
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    A jeżeli autor tematu nie ma zapasowego zasilacza w domu doradzasz mu kupno 2 bo to najtańsza opcja?Jeżeli coś się wymienia trzeba mieć pewność że padło.
    Kod błędu daj.

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2

7. Famous

Famous Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    68
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Katowice
    jak dla mnie wygląda to na przegrzewanie się konsoli i gdy już temperatura sięga szczyt to konsola sama się wyłącza żeby nie przegrzać się (rrod) ja zacząłbym od rozkręcenia konsoli i porządnego czyszczenia wiatraków z kurzu i radiatorów, ogólnie odkurzyłbym całą konsole. Sam raz na pół roku otwieram i czyszczę bo naprawdę szybko to się zbiera ;]

8. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1067
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Przestan ....... co za brednie.

Autor odczytaj kod bledu zmien zasilacz

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

9. paxmack

paxmack Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Wroclove
    Heh...czy ja gdzieś napisałem, że doradzam jakiś zakup oO ? Może pożyczyć od kolegi, to sobie sprawdzi ;)

10. Kostucha PLN

Kostucha PLN Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Warszawa
    Z tego co czytam to jemu się poprostu wyłącza więc skąd wziąć kod błędu?

11. Sowa

Sowa Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    83
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tarnów
    konsola sie wylacza a 3 czerwone diody swiecą więc błąd sprawdzisz, ale najpewniej jest to 0001, czyli spadek napięcia na lini 12V.. Sprawdź styki w zasilaczu czy nie są przykopcone oraz wymień sam kabel. Jeżeli objaw dalej będzie się powtarzał, rozkręć zasilacz a gwarantuje Ci że zobaczysz gdzie tkwi przyczyna :) Jeżeli masz w rodzinie jakiegoś elektronika to powinien sobie z tym poradzić. Jeżeli masz kogoś kto umie tylko lutować to wyslij mi zdjęcia wnętrza zasilacza i powiem Ci co dalej robić.

Wczytywanie...

Poleć forum