Xbox 360 dziwny problem z obrazem

arturo213

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Heja. Oto, pojawił się problem z konsola. Jest to model fat falcon. Kupiłem go już dość dawno. Gram na nim przeważnie max 2h, raz w tygodniu. Dziś pojawił się problem. Grałem sobie w fife i wyskoczyly dziwne pasy na ekranie. Konsola się zawiesila ale dało się ją wyłączyć przyciskiem Power. Pad nie reagował. Gdy włączyłem go po raz 2 problem pojawił się znowu po 5 minutach gry. Po ponownym włączeniu konsoli wyskoczyly 3 czerwone diody ale teraz gdy włączyłem konsole znowu, 3 diody się nie pokazały działał normalnie. Po około 10 minutach gry wyskoczyly znów te pasy. Na pewno nie jest to problem przegrzania bo jest rzadko używana. Co to jednak może być?
 

Attachments

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Zimne luty

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
 

arturo213

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
@up Możesz wyjaśnić sprawę bardziej?
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Koszt naprawy od 150zl, jeśli nie trzeba będzie zmieniać układu

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
 

arturo213

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Serio... Czy to możliwe by przy tak niskiej używalności Xbox mógł się zepsuć? Ale dzięki za informacje tylko szkoda że musiał się popsuć kiedy chciałem sb kupić nową fife... Może uda mi się go sprzedać komuś kto chce ją naprawić. Miałem mnóstwo gier i nie spodziewałem się by coś mogło się przytrafić przy wzorowej opiece. Jest opcja że może to byc jednak coś innego? Jakaś mniejsza Usterka?
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Jak najbardziej i tak długo działał jak na falcona :) wartość tej konsoli znikoma

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
 

arturo213

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Hmmm teraz włączyłem go i nic się nie dzieje a pochodził już sporo czasu... Nie kumam konsoli. Dzięki za odpowiedzi, szkoda że to nie jasper ale co zrobić :D? Pozdrawiam
 

Do góry Bottom