1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 E 250GB| Na gwarancji| GTA V, Crysis 3 itp.| Headset i inne| Niska cena!

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez czerwin97, Czerwiec 15, 2014.

1. czerwin97

czerwin97 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Białogard
    Witajcie moi drodzy. Mam do sprzedania konsolę Xbox 360 E, czyli ten najnowszy model xbox'a 360. Do tego w zestawie dorzucam Fight Night Champion, UFC Undisputed 2010, Crysis 3 PL, GTA V PL oraz Gears of War. Konsola posiada gwarancję!
    Pełen zestaw wygląda następująco:
    Konsola Xbox 360 E 250GB,
    Pad czarny bezprzewodowy Xbox 360,
    Oryginalne okablowanie (Kabel AV) oraz kabel HDMI,
    Oryginalna przejściówka AV na Euro,
    Wszystkie książeczki, instrukcje itp.,
    Paragon w razie potrzeby gwarancji,
    Zasilacz do Xbox'a,
    Headset Xbox (słuchawki),
    Gry (opisane wyżej).
    Konsola posiada 6 miesięcy pod koniec czerwca. Konsolę wyprodukowano 9 maja 2013 roku! Konsola jest w świetnym stanie, użyłem jej jedynie do przejścia GTA V oraz niekompletnie Crysis'a. Konsola była używana przez internet do gry w GTA V i działała bez zarzutów!
    Konsola posiada wysokie standardy jak to przypada na najnowszy model xbox 360. Posiada WiFi (bez problemu połącz się z internetem bez zbędnych kablów), Jest bardzo cicha (koniec z nieprzyjemnym hałasem podczas rozgrywki) oraz wiele więcej!
    Gdybym mógł to zostawiłbym tą perełkę u siebie jednak potrzebuję pieniędzy i niestety muszę oddać w dobre ręce swoją ukochaną.
    Cena jaka mnie interesuje to 700zł.
    Cenę mogę minimalnie zmniejszyć ale niestety nie liczyłbym na zbyt wiele, ponieważ sama konsola kosztowała mnie 850zł, do tego gry ponad 400 więc nie ma co się dziwić. Myślę, że 700zł to bardzo dobra cena jak za taki stan wraz z takim dodatkiem w postaci gier.​
    Pozdrawiam i zachęcam do kupna!

2. Lotnik421 Xbox One

3. czerwin97

czerwin97 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Białogard
    Odświeżam.!

Wczytywanie...