1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Sprzęt XBOX 360 E 500 GB RGH na coś z Nintendo

Temat na forum 'Zamienie' rozpoczęty przez hewzaa, Marzec 9, 2015.

1. hewzaa

hewzaa Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Chciałbym wymienić konsolę Xbox 360 E 500 GB, E - czyli najnowszy model podobny do Xbox One. Ma przeróbkę RGH. Konsola jest w stanie idealnym, bo była nowa, przerobiona, no i korzystałem z niej naprawdę mało (mniej niż rok), zwłaszcza że ostatnio jestem w posiadaniu PlayStation 4. Wraz z konsolą jest oczywiście zestaw Kinect. Reszta jak okablowanie i inne, wszystko jest. Mam tylko jeden pad, na kabel.

Konsole o takiej specyfikacji, dyskiem, kinectem i innymi pierdółkami są sprzedawane na Allegro od tysiąca do 1200 zł. Mimo to nie wymagam żadnej dopłaty, chciałbym konsolę Nintendo (najlepiej New Nintendo 3DS XL) z jakimiś drobiazgami, jeśli jakaś dobra duszyczka się znajdzie.

Kontakt: lekarzludowy@gmail.com
    lub GG: 8496399
    Można porozmawiać, poprosić o szczegóły i tak dalej. Śmiało. :)

Wczytywanie...

Poleć forum